Project Wunderwaffe: Prologue – już dostępny bezpłatnie na Steam!

Project Wunderwaffe

Wejdź w realia II wojny światowej i dowódź tajną podziemną bazą. Twoim zadaniem będzie przetrwanie! Celem w grze jest ciągła walka o zyskanie czasu i zmuszenie wrogich oddziałów do oddalenia się od Twojej bazy.

ZAGRAJ BEZPŁATNIE

  • Jako dowódca podziemnej bazy, gracz będzie musiał zbudować i zarządzać tajną bazą wojskową.
  • Głównym celem w grze jest stworzenie superbroni – tak potężnej, że odwróci falę zwycięstwa na Twoją korzyść.
  • Aby to osiągnąć, gracz będzie musiał rozbudować swoją bazę tak, aby tworzyła samowystarczalny ogromny podziemny kompleks, który stanie się prawdziwą fortecą.
  • Więcej podobnych i ciekawych artykułów znajdziesz na stronie głównej Comparic.pl

Zagraj bezpłatnie w Project Wunderwaffe: Prologue

Jedną z głównych cech rozgrywki w Project Wunderwaffe: Prologue to stale rozwijające się fronty. W prologu dodaliśmy możliwość kontrolowania robotników w celu zwiększenia produkcji, a najważniejszym usprawnieniem jest tablica liderów, walcz jak najdłużej, jesteś ostatnią nadzieją. Kontrola i zarządzanie stanem bazy w Centrum Dowodzenia, czy rozwój drzewka technologicznego w Centrum Badań pomogą Ci przetrwać atak wrogów.

FP Markets

ZAGRAJ BEZPŁATNIE

Ważnym elementem zarządzania całym przedsięwzięciem jest również pozyskiwanie surowców. Zdobyte surowce pozwolą na rozwój bazy, pozyskanie zupełnie nowych materiałów, bez których naprawdę trudno będzie ci przetrwać, a co najważniejsze pozwolą opóźnić niszczycielski atak wrogów. Podczas gry rozważnie dysponuj zasobami i towarami, a także wodą i energią.

Bądź na szczycie tabeli liderów!

Pełna wersja gry będzie dostępna już wkrótce, dodaj do swojej listy życzeń Steam, aby nie przegapić premiery, link poniżej:

https://store.steampowered.com/app/1477700/Project_Wunderwaffe/

Contact: moc.c1720842416irape1720842416mag@o1720842416lleh1720842416

Autor poleca również:

Trader's Area
Trader's Area tworzymy z pasji do rynków finansowych i tradingu online. Tym zajmujemy się na co dzień i w tym jesteśmy najlepsi. Nasz cel jest jasny – dostarczyć Ci najbardziej sprawdzonych narzędzi, które wykorzystasz w swoim tradingu. Mamy nadzieję, że zainspirujemy Cię, uwolnimy Twój potencjał i przyczynimy się do Twojego sukcesu w inwestowaniu na rynkach finansowych. Wierzymy, że dzięki tradingowi online będziesz w stanie zrealizować swoje marzenia i wyznaczone cele.