Polska firma inwestuje w następcę Kubicy

J2T Trade

Leonardo Górski, mistrz świata i jeden z największych polskich talentów w sportach motorowych, nawiązał współpracę sponsoringową z zondacrypto. Urodzony w Wielkiej Brytanii Polak, rywalizuje w WSK, uznawanej z najbardziej wymagającą ligę kartingową na świecie. Na koncie ma m.in. Mistrzostwo WSK Open Series 2023, a także ubiegłoroczne mistrzostwo Włoch.

10-letni Polak zaczynał karierę w Super One. Tam pierwsze kroki stawiali też legendarni kierowcy Formuły 1: Lewis Hamilton, Jenson Button i David Coulthard. Sam Leo już jako 6-latek sięgnął po Puchar Open Series, a rok później dwa razy stawał na podium mistrzostw Hiszpanii. Największym sukcesem w dotychczasowej karierze było jednak Mistrzostwo WSK Open Series 2023 w kategorii Mini Gr.3 U10, czyli w praktyce mistrzostwo świata. W tym samym roku został mistrzem Włoch.

zondacrypto, z pozycji lidera regionu CEE wśród giełd kryptowalut, inwestuje długofalowo. Sponsoring sportu to zysk wizerunkowy, ale też wsparcie rozwoju przyszłych gwiazd. Dzięki naszej współpracy, kariera Leo z pewnością jeszcze przyspieszy. Do tego, ojciec Leo inwestuje w kryptowaluty, co zwiększa wiarygodność wspólnych działań – mówi Przemysław Kral, CEO zondacrypto.

Najlepszy z Polaków

– Dzięki organizacjom, takim jak zondacrypto, Leo może mierzyć wysoko i walczyć o najwyższe cele. Profesjonaliści w dziedzinie inwestowania w kryptowaluty poprzez naszą współpracę pokazują, jak inwestować długofalowo. Dzięki temu, Leo może ścigać się o realizację sportowych marzeń w przyszłości – mówi Filip Górski, ojciec Leo.

FP Markets

Leonardo Górski, jeżdżący w barwach Tony Kart Racing Team, jest najwyżej sklasyfikowanym polskim kierowcą kartingowym w międzynarodowym rankingu FIA. Karty w jego kategorii MINI Gr.3 FIA, mogą rozpędzać się nawet do 120 km/h. W ostatnich tygodniach, młody polski talent trzykrotnie zajmował miejsca na podium mistrzostw Włoch.

To koniec tego artykułu, ale dopiero początek Twojej przygody z rynkami finansowymi. Przed Tobą długa droga, ale lepiej w pierwszej kolejności poćwiczyć. Rachunek demonstracyjny to najlepszy sposób, aby przetestować zdobytą wiedzę w praktyce. Otwórz bezpłatne konto demo z wirtualnymi pieniędzmi już dziś!

OTWIERAM KONTO DEMO

Trader's Area
Trader's Area tworzymy z pasji do rynków finansowych i tradingu online. Tym zajmujemy się na co dzień i w tym jesteśmy najlepsi. Nasz cel jest jasny – dostarczyć Ci najbardziej sprawdzonych narzędzi, które wykorzystasz w swoim tradingu. Mamy nadzieję, że zainspirujemy Cię, uwolnimy Twój potencjał i przyczynimy się do Twojego sukcesu w inwestowaniu na rynkach finansowych. Wierzymy, że dzięki tradingowi online będziesz w stanie zrealizować swoje marzenia i wyznaczone cele.