Podbij świat przy pomocy olbrzymich potworów – Kaiju Commander zmierza na komputery

kaiju commander
J2T Trade

GameparicKaiju to jeden z fenomenów współczesnego kina, a którego historia sięga lat 50 XX wieku. Godzilla, która była prekursorem tego gatunku, była manifestem przeciwko broni nuklearnej. Na przestrzeni lat kolejne filmy podeszły do tematu od innej strony, dostarczając widzom więcej rozrywki i kolejnych zmagań z wielkimi potworami starającymi zniszczyć ludzkość. W Kaiju Commander gracz będzie miał okazję objąć kontrolę nad tymi stworzeniami i pokierować je, by ostatecznie zgładzić ludzkość.

Kaiju, czyli olbrzymie potwory jako gatunek filmowy zapoczątkowane zostały przez Godzillę – film studia Toho w połowie lat 50 ubiegłego wieku. Jednak na przestrzeni lat zainteresowanie tego typu kinematografią zaczęło się zmniejszać. Fenomen wielkich potworów powrócił ze zdwojoną siłą dopiero za pośrednictwem amerykańskich filmów, w których wielkie roboty zmagały się z równie wielkimi potworami. Jednak od premiery filmu nie było żadnej gry, która pozwalałaby na wcielenie się w rolę dowódcy Kaiju i podjęcie próby zagłady ludzkości. Dopiero Kaiju Commander, gra opracowana przez warszawskie studio Gameparic, da graczom taką możliwość.

kaiju commanderW Kaiju Commander gracz obejmuje stanowisko zarządcy korporacji dążącej do podboju ludzkości za pomocą Kaiju, czyli wielkimi potworami inspirowanymi japońskimi filmami. Do dyspozycji gracza oddane zostanie wiele narzędzi, które pozwolą mu nie tylko na zarządzanie siecią baz, ale także udostępnią mu genotyp poszczególnych potworów. Umożliwi mu to nie tylko na uzyskanie potwora o odmiennym wyglądzie, ale także takiego, który charakteryzował się będzie unikalnymi umiejętnościami. Dzięki temu łatwiej będzie mu wypełniać postawione przed sobą cele, a także – na samym końcu – osiągnięcie głównego celu, czyli władzy nad światem.

Pierwszy trailer Kaiju Commander dostępny będzie już 25.11.2021, w przyszłym roku gracze będą mieli możliwość przetestowania gry na swoich komputerach. Premiera pełnej wersji gry przewidziana jest na pierwszy kwartał 2023 roku. Już teraz za pośrednictwem platformy Steam możliwe jest dodanie gry do swojej wishlisty – umożliwi to szybki dostęp do najnowszych informacji o grze. Strona internetowa gry dostępna jest pod tym linkiem.

FP Markets

To koniec tego artykułu, ale dopiero początek Twojej przygody z rynkami finansowymi. Przed Tobą długa droga, ale lepiej w pierwszej kolejności poćwiczyć. Rachunek demonstracyjny to najlepszy sposób, aby przetestować zdobytą wiedzę w praktyce. Otwórz bezpłatne konto demo z wirtualnymi pieniędzmi już dziś!

OTWIERAM KONTO DEMO

Trader's Area
Trader's Area tworzymy z pasji do rynków finansowych i tradingu online. Tym zajmujemy się na co dzień i w tym jesteśmy najlepsi. Nasz cel jest jasny – dostarczyć Ci najbardziej sprawdzonych narzędzi, które wykorzystasz w swoim tradingu. Mamy nadzieję, że zainspirujemy Cię, uwolnimy Twój potencjał i przyczynimy się do Twojego sukcesu w inwestowaniu na rynkach finansowych. Wierzymy, że dzięki tradingowi online będziesz w stanie zrealizować swoje marzenia i wyznaczone cele.