Piotr Gembarowski dołącza do zespołu Comparic24.tv

Informacja prasowa

Rozmowy Piotra Gembarowskiego w Comparic24.tv
J2T Trade

Piotr GembarowskiComparic24.tv, internetowa telewizja poświęcona inwestycjom i biznesowi, rozpoczęła współpracę z dziennikarzem i prezenterem telewizyjnym, Piotrem Gembarowskim. Gembarowski wnosi do działającego od 2019 roku studia wieloletnie doświadczenie oraz wiedzę nabytą podczas współpracy z ogólnopolskimi stacjami oraz w trakcie wywiadów przeprowadzonych z czołówką polskiej sceny politycznej oraz gospodarczej.

  • Piotr Gembarowski na wizji Comparic24.tv prowadzi autorską audycję, do której zaprasza ludzi ze świata finansów oraz biznesu
  • Na swoim koncie ma setki wystąpień w ogólnopolskich mediach oraz wywiady z czołowymi przedstawicielami polskiego świata polityk
  • Comparic24.tv cały czas stawia na dynamiczny rozwój i zwiększanie zakresu swojej działalności

Rozmowy Piotra Gembarowskiego – nowy program Comparic24.tv

Comparic24.tv to młode, jednak prężnie rozwijające się studio, tworzone przez pasjonatów świata inwestycji oraz biznesu, które jest odpowiedzią na potrzeby zorientowanego na wydarzenia gospodarcze odbiorcy. Jestem przekonany, że dzięki dołączeniu do naszego zespołu Piotra Gembarowskiego, będziemy w stanie zaoferować naszym odbiorcom nową jakość merytoryczną naszych materiałów oraz autorskich programów – komentował Marcin Wenus, założyciel i prezes Comparci24.tv.

Piotr Gembarowski urodził się w 1970 roku w Warszawie. Przez 10 lat (Od 1994 do 2004 roku) był związany z Telewizją Polską, gdzie w TVP1 pracował jako dziennikarz, prezenter Telexpressu oraz prowadzący poranny program Kawa czy herbata. W ramach audycji Gość Jedynki przeprowadził setki wywiadów na żywo z czołowymi przedstawicielami polskiego świata polityki.

Do telewizji powrócił po niemal 10 latach przerwy w 2012 roku jako dziennikarz Superstacji, gdzie prowadził autorski program Debata Piotra Gembarowskiego emitowany nieprzerwanie do 2017 roku. W 2020 rozpoczął współpracę z Comparic24.tv, gdzie przeprowadza rozmowy z ludźmi ze świata inwestycji oraz biznesu poruszając bieżące tematy, którymi żyją rynki finansowe.

FP Markets

Dotychczasowe audycje P. Gembarowskiego dostępne są w tym miejscu:

Piotr Gembarowski zaprasza na nową, autorską audycję

Życie jest interesujące wtedy, gdy składa się z nowych wyzwań, a praca w nowej, prężnej, internetowej telewizji biznesowej jest dla mnie bardzo ciekawym wyzwaniem. Gospodarką i ekonomią interesowałem się w swoim życiu zawodowym na równi z polityką, więc teraz mogę te zainteresowania połączyć z moim dziennikarskim doświadczeniem. Comparic24.tv to dla mnie nowa dziennikarska przygoda i już widzę, że jest bardzo interesująca. Zapraszam – komentował Piotr Gembarowski.

Piotr Gembarowski oprócz kariery dziennikarskiej w telewizji i radiu jest również skutecznym szkoleniowcem z zakresu wystąpień publicznych, od 2004 roku prowadzi własną firmę Art&Media Productions zajmującą się szkoleniami z zakresu mediów, kreacji wizerunku, komunikacji oraz wystąpień publicznych.


Comparic24.TV to istniejąca od 2019 roku, jedyna w Polsce telewizja finansowa stanowiąca unikalne połączenie szybkiego dostępu do informacji, bogatej treści oraz szerokiej perspektywy podejmowanych tematów. Comparic24.TV w szczególności zainteresuje aktywnych inwestorów oraz traderów rynków finansowych – giełd, rynku walut i surowców – ale także osoby pasjonujące się gospodarką, makroekonomią i nowościami w świecie technologii. Kanał jest dostępny za pośrednictwem Internetu – w przeglądarce, na urządzeniach mobilnych oraz w aplikacji Smart TV.

To koniec tego artykułu, ale dopiero początek Twojej przygody z rynkami finansowymi. Przed Tobą długa droga, ale lepiej w pierwszej kolejności poćwiczyć. Rachunek demonstracyjny to najlepszy sposób, aby przetestować zdobytą wiedzę w praktyce. Otwórz bezpłatne konto demo z wirtualnymi pieniędzmi już dziś!

OTWIERAM KONTO DEMO

Trader's Area
Trader's Area tworzymy z pasji do rynków finansowych i tradingu online. Tym zajmujemy się na co dzień i w tym jesteśmy najlepsi. Nasz cel jest jasny – dostarczyć Ci najbardziej sprawdzonych narzędzi, które wykorzystasz w swoim tradingu. Mamy nadzieję, że zainspirujemy Cię, uwolnimy Twój potencjał i przyczynimy się do Twojego sukcesu w inwestowaniu na rynkach finansowych. Wierzymy, że dzięki tradingowi online będziesz w stanie zrealizować swoje marzenia i wyznaczone cele.