Pakiet Edukacyjny XTB w nowej odsłonie na xStation 5

618
XTB

Pakiet Edukacyjny XTB w nowej odsłonie na xStation 5

Ponad 100 godzin materiałów online z ekspertami rynków finansowych w jednym miejscu!

Miło nam poinformować, że cała baza edukacyjna XTB jest już dostępna bezpośrednio z poziomu platformy xStation, dzięki czemu wystarczy jedynie mieć dostęp do konta demo lub real, aby wygodnie przełączać się pomiędzy wykresami a szkoleniami lub nawet analizować wykres podczas oglądania!

Jakie zmiany wprowadziliśmy?

  • Nowe materiały edukacyjne – obecnie znajdziesz ponad 100 godzin szkoleń wideo
  • Więcej materiałów kwalifikujących do statusu klienta doświadczonego – w tym najnowszy kurs z Maciejem Golińskim
  • 3 poziomy dostępu – demo, real, aktywny real
  • Znaczące zmiany w wyglądzie i funkcjonalnościach sekcji edukacyjnej – intuicyjna i łatwa obsługa

 

XTB - platforma

FP Markets

Edukacja XTB wyróżniona w konkursie Invest Cuffs

Cieszy nas ogromnie fakt, że nasza praca została doceniona! Otrzymaliśmy nagrodę w konkursie Invest Cuffs 2020 za wkład w edukację inwestorów.

Edukacja inwestorów to jeden z ważniejszych priorytetów naszej Firmy, zależy nam na tym, aby nasi Klienci rozumieli mechanizmy działania rynków finansowych i mieli możliwość nauki od doświadczonych inwestorów.

Zostań Klientem XTB i otrzymaj dostęp do pełnego pakietu edukacyjnego.

 

XTB Laureatem Nagrody Invest Cuffs 2020

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 79% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy CFD. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.

Trader's Area
Trader's Area tworzymy z pasji do rynków finansowych i tradingu online. Tym zajmujemy się na co dzień i w tym jesteśmy najlepsi. Nasz cel jest jasny – dostarczyć Ci najbardziej sprawdzonych narzędzi, które wykorzystasz w swoim tradingu. Mamy nadzieję, że zainspirujemy Cię, uwolnimy Twój potencjał i przyczynimy się do Twojego sukcesu w inwestowaniu na rynkach finansowych. Wierzymy, że dzięki tradingowi online będziesz w stanie zrealizować swoje marzenia i wyznaczone cele.