Opcje inwestycyjne w energii słonecznej i wiatrowej (BizTech)

Jacek Kubrak Biznestech
J2T Trade

brokerKoszty energii słonecznej i wiatrowej nadal spadają. Nastąpiła radykalna poprawa w zakresie konkurencyjności kosztowej energii słonecznej i wiatrowej. Częściowo wynika to z tego, że technologie fotowoltaiczne i wiatrowe są coraz lepsze w pozyskiwaniu zasobów odnawialnych. Koszt budowy nowych projektów solarnych jest obecnie prawie taki sam jak koszt eksploatacji elektrowni węglowych. Czy Columbus Energy przetrwa wyścig kosztowy? Program “#BizTech” poprowadzi Jacek Kubrak – inwestor, przedsiębiorca, propagator. Zapraszamy do obejrzenia całego materiału!

 

To koniec tego artykułu, ale dopiero początek Twojej przygody z rynkami finansowymi. Przed Tobą długa droga, ale lepiej w pierwszej kolejności poćwiczyć. Rachunek demonstracyjny to najlepszy sposób, aby przetestować zdobytą wiedzę w praktyce. Otwórz bezpłatne konto demo z wirtualnymi pieniędzmi już dziś!

FP Markets

OTWIERAM KONTO DEMO

Trader's Area
Trader's Area tworzymy z pasji do rynków finansowych i tradingu online. Tym zajmujemy się na co dzień i w tym jesteśmy najlepsi. Nasz cel jest jasny – dostarczyć Ci najbardziej sprawdzonych narzędzi, które wykorzystasz w swoim tradingu. Mamy nadzieję, że zainspirujemy Cię, uwolnimy Twój potencjał i przyczynimy się do Twojego sukcesu w inwestowaniu na rynkach finansowych. Wierzymy, że dzięki tradingowi online będziesz w stanie zrealizować swoje marzenia i wyznaczone cele.