Nowa medycyna okazją do inwestycji? (BizTech)

Jacek Kubrak Biznestech
J2T Trade

DIF BrokerWydatki na leczenie konkurujące z potrzebą spłaty długów. Starzejące się społeczeństwo na leczenie którego jest coraz mniej środków. Tabletki, które mają więcej skutków ubocznych niż efektów leczniczych. Tradycyjna medycyna oparta na pigułkach zmaga się z problemem swojej rentowności poszukując remedium na swoje kłopoty w nowych metodach terapeutycznych i nowej strukturze społecznej, jak pojawi się w nadchodzących trzech dekadach. W #25 wydaniu Biztech, programu prezentującego możliwości inwestycyjne celem skuteczniejszego i efektywniejszego inwestowania, Jacek Kubrak przygląda się dokładnie możliwościom inwestycyjnym w nową medycynę. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia całego odcinka!

Nowe spółki koncentrują się na przedłużaniu i podnoszeniu jakości życia

Nowe spółki koncentrują się na przedłużaniu i podnoszeniu jakości życia ludzkiego poprzez wykorzystanie w swojej działalności rozwoju technologicznego i naukowego w dziedzinie genomiki. Oczekuje się, że odniosą z tego tytułu znaczące korzyści i zmienią branżę przez rozwój takich kierunków, jak:

  • CRISPR – edycja i modyfikacja genów;
  • Terapeutyki celowane;
  • Bioinformatyka;
  • Diagnostyka molekularna;
  • Komórki macierzyste;
  • Biologia rolnicza;

Nie oddają także pola w tych obszarach dotychczasowi kluczowi gracze. Realizacja marzenia o wiecznej młodości i zdrowiu w nadchodzącym społeczeństwie „Zero-Strat” zapowiada mnogość możliwości inwestycyjnych, którym niegroźna tak popularna ostatnio inflacja.

FP Markets

To koniec tego artykułu, ale dopiero początek Twojej przygody z rynkami finansowymi. Przed Tobą długa droga, ale lepiej w pierwszej kolejności poćwiczyć. Rachunek demonstracyjny to najlepszy sposób, aby przetestować zdobytą wiedzę w praktyce. Otwórz bezpłatne konto demo z wirtualnymi pieniędzmi już dziś!

OTWIERAM KONTO DEMO

Trader's Area
Trader's Area tworzymy z pasji do rynków finansowych i tradingu online. Tym zajmujemy się na co dzień i w tym jesteśmy najlepsi. Nasz cel jest jasny – dostarczyć Ci najbardziej sprawdzonych narzędzi, które wykorzystasz w swoim tradingu. Mamy nadzieję, że zainspirujemy Cię, uwolnimy Twój potencjał i przyczynimy się do Twojego sukcesu w inwestowaniu na rynkach finansowych. Wierzymy, że dzięki tradingowi online będziesz w stanie zrealizować swoje marzenia i wyznaczone cele.