Neutrino Geology i emisja akcji warta 2,5 mln zł. Czat inwestorski Comparic24.tv

czat inwestorski

Neutrino Geologia pozwoli na radykalne skrócenie czasu i obniżenie kosztów poszukiwań geologicznych. Technologia Neutrino Geology, czyli Neutrino Geologia, może kilkakrotnie obniżyć liczbę potrzebnych wierceń, co może radykalnie skrócić czas i koszty poszukiwań geologicznych. Więcej na temat działalności spółki oraz obecnej emisji akcji podczas czatu inwestorskiego opowie Szymon Gebert, Project Manager Neutrino Geology S.A.

  • Szefem zespołu B+R Neutrino Geology SA i współtwórcą technologii jest dr A.K. Drukier, który od lat należy do światowej czołówki ekspertów w detekcji neutrin oraz w budowaniu superczułych detektorów 
  • Prezesem Zarządu Neutrino Geology SA jest dr inż. Waldemar Maj, który w karierze zajmował kluczowe stanowiska m.in. w McKinsey & Company w Warszawie, Banku BGŻ SA, Polskim Koncernie Naftowym Orlen SA. Od 2009 jest założycielem i partnerem w Metropolitan Capital Solutions.
  • Zadawaj pytania do czatu inwestorskiego podczas transmisji na żywo. Start we wtorek, 2 sierpnia 2022 roku, o godzinie 15:00

Współczesna „geologia rozpoznawcza” wykorzystuje wiedzę o profilach geologicznych opartą o mapy sejsmiczne, wzbogacone ewentualnie o wyniki badań grawitacyjnych i magnetycznych. Na tej podstawie, na zasadzie probabilistycznej wyznacza się punkty, w których dokonuje się wierceń.

Prawdopodobieństwo, że dany otwór wiertniczy jest produktywny szacuje się na kilka procent w znanych domenach geologicznych, ale jest ono znacznie niższe, około 0,5%, w ,,nowych terytoriach”. Jednakże nawet jeśli istnienie obiecującej domeny zostanie potwierdzone, planowanie eksploatacji górniczej wymaga często wykonania od kilkudziesięciu do kilkuset kosztownych wierceń.

FP Markets

Zastosowanie Neutrino Geologii może mieć szczególne znaczenie w przypadku obszarów, w których wiercenia są szczególnie drogie lub niemożliwe do szerokiego stosowania ze względów ekologicznych (Arktyka, Antarktyda, Alaska, Grenlandia, dna mórz i oceanów, obszary podlegające szczególnej ochronie ekologicznej).

Trader's Area
Trader's Area tworzymy z pasji do rynków finansowych i tradingu online. Tym zajmujemy się na co dzień i w tym jesteśmy najlepsi. Nasz cel jest jasny – dostarczyć Ci najbardziej sprawdzonych narzędzi, które wykorzystasz w swoim tradingu. Mamy nadzieję, że zainspirujemy Cię, uwolnimy Twój potencjał i przyczynimy się do Twojego sukcesu w inwestowaniu na rynkach finansowych. Wierzymy, że dzięki tradingowi online będziesz w stanie zrealizować swoje marzenia i wyznaczone cele.