Najskuteczniejsze formacje techniczne. Jak korzystać z nich w praktyce? Webinar online!

J2T Trade

Formacje cenowe i formacje świecowe są jednymi z najstarszych metod prezentowania i interpretowania wykresu. Posiadają one swoją kluczową funkcję w analizie technicznej. Każda ze świec to zakodowana informacja, jednak nie każda jest tak samo istotna. Skuteczność konkretnych świec i tworzonych przez nie formacji zależy od kilku zmiennych, m.in. od ich położenia względem całego wykresu. To wszystko sprawia, że dwie na pozór podobne świece mogą sygnalizować zupełnie coś innego. Jak zatem rozpoznawać najskuteczniejsze układy i rozgrywać je w praktyce?

Nauka analizy technicznej w praktyce

Podejmując decyzje o zajęciu określonej pozycji warto zidentyfikować moment, który może charakteryzować się większym prawdopodobieństwem oczekiwanego ruchu. Jak jednak wybrać najskuteczniejsze formacje?

By odpowiedzieć na to pytanie, wspólnie z brokerem Conotoxia Ltd. organizujemy specjalny webinar, w trakcie którego przedstawimy najpopularniejsze formacje wykresu oraz wskażemy warunki rynkowe, których wystąpienie zwiększa skuteczność poszczególnych układów.

W trakcie tego spotkania poznasz najpopularniejsze formacje cenowe sygnalizujące odwrócenie bądź kontynuację trendu, a także dowiesz się jak poprawnie interpretować formacje świecowe.

FP Markets

Biorę udział!

Spotkanie odbędzie się w środę, 21 maja 2022 r. o godz. 20:00.

Kim jest Arkadiusz Jóźwiak?

Arkadiusz JóźwiakRedaktor naczelny Comparic.pl, autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy.

Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019 oraz statuetką Nexusa w kat. Analityk Roku 2019. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs oraz twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób.

Dołącz do wydarzenia i zadaj swoje pytania na żywo!

To koniec tego artykułu, ale dopiero początek Twojej przygody z rynkami finansowymi. Przed Tobą długa droga, ale lepiej w pierwszej kolejności poćwiczyć. Rachunek demonstracyjny to najlepszy sposób, aby przetestować zdobytą wiedzę w praktyce. Otwórz bezpłatne konto demo z wirtualnymi pieniędzmi już dziś!

OTWIERAM KONTO DEMO

Trader's Area
Trader's Area tworzymy z pasji do rynków finansowych i tradingu online. Tym zajmujemy się na co dzień i w tym jesteśmy najlepsi. Nasz cel jest jasny – dostarczyć Ci najbardziej sprawdzonych narzędzi, które wykorzystasz w swoim tradingu. Mamy nadzieję, że zainspirujemy Cię, uwolnimy Twój potencjał i przyczynimy się do Twojego sukcesu w inwestowaniu na rynkach finansowych. Wierzymy, że dzięki tradingowi online będziesz w stanie zrealizować swoje marzenia i wyznaczone cele.