Najlepsi gracze w Counter-Strike

449
CS

W ostatnim czasie odbyło się sporo ważnych turniejów CS:GO, w puli nagród których znalazło się łącznie kilka milionów dolarów amerykańskich. Turniej Intel Extreme Master w 2021 r. zakończył się zwycięstwem zespołu z Ukrainy pod nazwą Natus Vincere, który zgarnął za wygraną 400 tys. USD.

Doprowadziło to do pewnych zmian w rankingu najlepszych drużyn i zawodników CS:GO. Aby trafnie obstawiać CS:GO, zalecamy zapoznać się z naszym rankingiem i poznać najlepszych zawodników Counter-Strike na świecie i w Polsce.

Ranking najlepszych zawodników CS:GO na świecie

Którzy gracze zajmują czołowe lokaty i jak obecnie prezentuje się lista najlepszych zawodników CS:GO? Przedstawiamy poniżej.

  1. Oleksandr Kostyliev (pseudonim „s1mple”). 23-latek z Ukrainy od pięciu lat prezentuje drużynę Natus Vincere. Ponadto Kostyliev od kilku lat jest najlepszym zawodnikiem na świecie, a być może nawet w historii CS:GO. Ukraiński zawodnik 15 razy był wybierany najlepszym graczem Counter-Strike.
  2. Mathieu Herbaut (pseudonim „ZywOo”). Jedyny francuski zawodnik w naszym rankingu. 20-letnia gwiazda posiada na swoim koncie jedenaście statuetek MVP najlepszego zawodnika CS:GO.
  3. Aleksey Gusev (pseudonim „El1an”). Na trzecim miejscu rankingu uplasował się Rosjanin. 22-letni snajper gra w składzie ekipy Entropiq, która w światowym rankingu zajmuje dopiero 17 pozycję. Jednak ten gracz samymi statystykami w dużym stopniu przebija kolegów z zespołu.
  4. Dmitry „sh1ro” Sokolov (pseudonim „sh1ro”). 20-letni rosyjski talent jest snajperem drużyny pod nazwą Gambit, która w 2020 roku zajmowała pierwszą pozycję w rankingu najlepszych drużyn. Sokolov to jeden z największych talentów gry CS:GO, który posiada na swoim koncie naprawdę duże osiągnięcia.
  5. Nikolay Bityukov (pseudonim „mir”). 25-letni rosyjski gracz w Counter Strike ma za sobą bardzo dobry czas. W turnieju Pinnacle Cup II w 2021 r. Bityukov sięgał po wygraną ze swoją ekipą pod nazwą Spirit, która jest dziś sklasyfikowana na 12 miejscu w rankingu najlepszych drużyn.

Najlepsze drużyny e sportowe CS GO to również Natus Vincere, G2, Ninjas in Pyjamas, Heroic, Gambit. Rynek e-sportowy z każdym dniem się rozwija z uwagi na ogromną ilość użytkowników, środków w niego zaangażowanych i wzrost zainteresowania bukmacherów. Dlatego typowanie mecze CS GO jest obecnie dostępne w coraz większej ilości miejsc.

FP Markets

Ranking najlepszych zawodników CS:GO w Polsce

2021 rok nie był najlepszy dla polskich graczy CS:GO. Poniżej wybraliśmy najlepszych pięciu graczy w CS:GO w Polsce w 2021 r.

  1. Mateusz Wilczewski (pseudonim „mantuu”). W czerwcu zawodnik zmienił brytyjską flagę na polską. 24-latek od kilku lat należy do czołówki snajperów i w 2021 r. również to udowodnił.
  2. Paweł Dycha (pseudonim „dycha”). Druga pozycja naszego rankingu należy do Polaka z ENCE. 24-latek jest najlepszym graczem drużyny ENCE.
  3. Olek Miśkiewicz (pseudonim „hades”). 21-latek również gra w składzie zespołu ENCE. Można powiedzieć, że bez niego ekipa nie awansowałaby na Majora.
  4. Kamil Szkaradek (pseudonim „siuhy”). Szkaradek gra w MOUZ NXT. Zawodnik jest dobrym IGL-em i stale się rozwija.
  5. Hubert Światły (pseudonim „Szejn”). Gracz reprezentuje obecnie drużynę MOUZ NXT, gdzie razem z innymi graczami stworzył obiecującą drużynę w Europie.
Trader's Area
Trader's Area tworzymy z pasji do rynków finansowych i tradingu online. Tym zajmujemy się na co dzień i w tym jesteśmy najlepsi. Nasz cel jest jasny – dostarczyć Ci najbardziej sprawdzonych narzędzi, które wykorzystasz w swoim tradingu. Mamy nadzieję, że zainspirujemy Cię, uwolnimy Twój potencjał i przyczynimy się do Twojego sukcesu w inwestowaniu na rynkach finansowych. Wierzymy, że dzięki tradingowi online będziesz w stanie zrealizować swoje marzenia i wyznaczone cele.