Nagranie ekskluzywnego szkolenia ze Stevem Nisonem

Steve Nison
J2T Trade

Admiral Markets przygotował nagranie ze szkolenia dla Klientów Admiral Markets, które przeprowadził sam Steve Nison. Szkolenie odbyło się w języku angielskim, ale Broker wychodząc naprzeciw wszystkim traderom i inwestorom, przygotował polskie napisy do video.

Kilka słów o prowadzącym

Steve Nison

Steve Nison, to osoba, której chyba nie trzeba przedstawiać. Znany jest na całym świecie jako prekursor współczesnej analizy instrumentów z wykorzystaniem świec japońskich. Steve wprowadził tę metodę tworzenia wykresów na zachodzie, gdyż wcześniej była znana i propagowana tylko wśród traderów w Azji. Nison to również autor bestselleru z dziedziny analizy technicznej „Świece i inne japońskie techniki analizowania wykresów„.

Poznaj inne ciekawe książki!

FP Markets

Masz niesamowitą szansę obejrzeć nagranie ze szkolenia Steve’a Nisona, podczas którego opowiadał o swoich systemach wykorzystujących świece oraz przedstawił Trading Triad Success System® – autorską aplikację ułatwiającą wyszukiwanie formacji świecowych.

OBEJRZYJ NAGRANIE SZKOLENIA

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O ADMIRAL MARKETS

To koniec tego artykułu, ale dopiero początek Twojej przygody z rynkami finansowymi. Przed Tobą długa droga, ale lepiej w pierwszej kolejności poćwiczyć. Rachunek demonstracyjny to najlepszy sposób, aby przetestować zdobytą wiedzę w praktyce. Otwórz bezpłatne konto demo z wirtualnymi pieniędzmi już dziś!

OTWIERAM KONTO DEMO

Trader's Area
Trader's Area tworzymy z pasji do rynków finansowych i tradingu online. Tym zajmujemy się na co dzień i w tym jesteśmy najlepsi. Nasz cel jest jasny – dostarczyć Ci najbardziej sprawdzonych narzędzi, które wykorzystasz w swoim tradingu. Mamy nadzieję, że zainspirujemy Cię, uwolnimy Twój potencjał i przyczynimy się do Twojego sukcesu w inwestowaniu na rynkach finansowych. Wierzymy, że dzięki tradingowi online będziesz w stanie zrealizować swoje marzenia i wyznaczone cele.