Motorola Solutions prezentuje nowy pakiet bezpieczeństwa Avigilon

Avig Workstyle

Motorola Solutions Wprowadza Avigilon Alta Cloud i Avigilon Unity On-Premise

Integracja Avigilon, Ava Security i Openpath wspiera rosnącą złożoność potrzeb bezpieczeństwa przedsiębiorstw.

Avig WorkstyleCHICAGO – 15 marca 2023 r. – Motorola Solutions (NYSE: MSI) ogłosiła wprowadzenie nowego pakietu bezpieczeństwa Avigilon, który zapewnia bezpieczne, skalowalne i elastyczne zabezpieczenia wideo oraz kontrolę dostępu dla organizacji o różnych wielkościach na całym świecie. Pakiet bezpieczeństwa Avigilon obejmuje natywne rozwiązania chmurowe Avigilon Alta i lokalne rozwiązania Avigilon Unity, z których każde obsługiwane jest przez zaawansowaną analitykę i zaprojektowane tak, aby zapewnić użytkownikom bezproblemową obsługę.

Avigilon jest zwieńczeniem działalności firmy Motorola Solutions w zakresie zabezpieczeń wideo i kontroli dostępu, która rozwijała się dzięki strategicznym przejęciom w ciągu ostatnich pięciu lat, osiągając ponad 1,5 miliarda dolarów rocznej sprzedaży (2022). Uruchomienie nowego pakietu bezpieczeństwa Avigilon oznacza integrację technologii trzech przejęć – Avigilon (2018), Openpath (2021) i Ava Security (2022) – w celu stworzenia jednej z najbardziej rozbudowanych platform bezpieczeństwa fizycznego dostępnych obecnie na rynku, zmodernizowanej marki Avigilon.

Pojedynczo, Avigilon, Ava Security i Openpath, oferują doskonałość w swoich dziedzinach; razem są wykładniczo potężniejsze — powiedział John Kedzierski, starszy wiceprezes ds. bezpieczeństwa wideo i kontroli dostępu w firmie Motorola Solutions. Nowy pakiet zabezpieczeń Avigilon udostępnia firmom dowolnej wielkości fizyczne zabezpieczenia klasy korporacyjnej, oferując modułowe warstwy zabezpieczeń, które można dostosowywać w celu ochrony przed rosnącą liczbą i złożonym charakterem zagrożeń na całym świecie. Wypełnia krytyczną lukę na dzisiejszym rynku, łącząc niezbędne możliwości, aby pomóc chronić ludzi, mienie i aktywa.

FP Markets

Kamery wideo firmy Motorola Solutions umożliwiają klientom zachowanie zgodności
z ustawą National Defense Authorization Act (NDAA), ust. 889 i podkreśla stałe zaangażowanie firmy Motorola Solutions w rozwój technologii, które chronią krajowe sieci i łańcuchy dostaw przed sprzętem zagrażającym bezpieczeństwu narodowemu.

Avigilon Alta to kompletny pakiet bezpieczeństwa działający w chmurze, który łączy
w sobie możliwości wideo firmy Ava Security i rozwiązania kontroli dostępu Openpath. Wymaga on tylko kamer, kontrolerów i czytników kontroli dostępu, wykorzystując infrastrukturę chmurową zarządzaną przez firmę Motorola Solutions. Avigilon Unity to pakiet bezpieczeństwa on-premise, który posiada wszystkie cechy oryginalnej oferty Avigilon, w tym Avigilon Control Center, Avigilon Cloud Services i Access Control Manager. Jest on zaprojektowany dla przedsiębiorstw, które chcą zarządzać własnymi systemami.

Funkcje Avigilon Alta i Avigilon Unity:

• Skalowalne, elastyczne rozwiązania na dziś i na przyszłość. Pakiet zabezpieczeń Avigilon można skalować wraz z rozwojem firmy, umożliwiając organizacjom uwzględnienie wielu witryn, kamer i lokalizacji, które można obsługiwać z dowolnego miejsca za pośrednictwem przeglądarki lub urządzenia mobilnego.

• Kompleksowa technologia zabezpieczeń zapewniająca pełną świadomość sytuacyjną. Pakiet bezpieczeństwa Avigilon centralizuje zabezpieczenia wideo, kontrolę dostępu, analitykę i zarządzanie decyzjami w jednej, łatwej w użyciu platformie.

• Zaawansowana sztuczna inteligencja (AI) do proaktywnych alertów bezpieczeństwa w czasie rzeczywistym. Pakiet bezpieczeństwa Avigilon pomaga sprawić, że oglądanie wideo na żywo stanie się przestarzałe dzięki analityce opartej na sztucznej inteligencji. Automatyczne alerty są wysyłane do operatorów zabezpieczeń, którzy mogą uzyskiwać dostęp do platformy z dowolnego miejsca na dowolnym urządzeniu, aby uzyskać natychmiastowy wgląd w zagrożenie.

Pakiety bezpieczeństwa Avigilon Alta i Avigilon Unity będą prezentowane na targach ISC West, od 29 do 31 marca w Las Vegas, na stoisku #14059.

O firmie Motorola Solutions
Motorola Solutions to globalny lider w dziedzinie bezpieczeństwa publicznego
i przedsiębiorstw. Nasze rozwiązania w zakresie komunikacji radiowej, bezpieczeństwa wideo i kontroli dostępu oraz centrum dowodzenia, wzmocnione przez usługi zarządzania wsparcie, tworzą zintegrowany ekosystem technologiczny, który pomaga zwiększyć bezpieczeństwo społeczności i zapewnić firmom wydajność i bezpieczeństwo.

W Motorola Solutions wprowadzamy nową erę w dziedzinie bezpieczeństwa publicznego i prywatnego. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę www.motorolasolutions.com.

Trader's Area
Trader's Area tworzymy z pasji do rynków finansowych i tradingu online. Tym zajmujemy się na co dzień i w tym jesteśmy najlepsi. Nasz cel jest jasny – dostarczyć Ci najbardziej sprawdzonych narzędzi, które wykorzystasz w swoim tradingu. Mamy nadzieję, że zainspirujemy Cię, uwolnimy Twój potencjał i przyczynimy się do Twojego sukcesu w inwestowaniu na rynkach finansowych. Wierzymy, że dzięki tradingowi online będziesz w stanie zrealizować swoje marzenia i wyznaczone cele.