Motorola Solutions łączy siły z Google Cloud, aby zwiększać bezpieczeństwo i ochronę

Motorola Solutions wykorzysta Google Cloud, aby przyśpieszyć rozwój innowacji na rzecz bezpieczeństwa publicznego i bezpieczeństwa przedsiębiorstw.

Motorola Solutions (NYSE: MSI) i Google Cloud ogłosiły zawarcie strategicznej, wieloletniej umowy, która skupi się na innowacyjnych rozwiązaniach chmurowych w zakresie technologii bezpieczeństw i ochrony opracowywanych przez Motorola Solutions. Dzięki infrastrukturze Google Cloud firma Motorola Solutions będzie priorytetowo rozwijać możliwości sztucznej inteligencji, w tym precyzyjne i niezawodne dostarczanie treści wideo, mapowania, wydajności AI, aby pomóc stawiać czoła rzeczywistym wyzwaniom związanym z bezpieczeństwem.

„Od lokalnych społeczności po firmy – wszyscy polegają na naszej pomocy w kreowaniu bezpieczniejszej przyszłości” – mówi Mahesh Saptharishi, Wiceprezes wykonawczy
i Dyrektor ds. technologii (Chief Technology Officer) w Motorola Solutions. „Ta współpraca wykorzysta moc sensorów, danych i AI, aby bezpieczeństwo i ochrona były bardziej dostępne i praktyczne”.

Motorola Solutions przewiduje wdrożenie nowo opracowanych zdolności w swoich szybko rozwijających się rozwiązaniach w zakresie bezpieczeństwa w chmurze, w tym w Avigilon Alta, pakiecie wideo całkowicie natywnym dla chmury, który zapewnia bezpieczeństwo korporacyjne przedsiębiorstwom o różnej skali działania.

FP Markets

„Bez względu na to, czy chodzi o lepszą ochronę szkół, wykrywanie nietypowej działalności w firmach, czy skuteczniejsze zabezpieczenie wydarzeń na dużą skalę, widoczność
i świadomość w czasie rzeczywistym mają fundamentalne znaczenie, zarówno dla bezpieczeństwa publicznego, jak i bezpieczeństwa przedsiębiorstwa” – powiedział Saptharishi.

„Motorola Solutions od dawna odgrywa wiodącą rolę w wprowadzaniu innowacyjnych technologii chroniących społeczności i przedsiębiorstwa” – mówi Will Grannis, Wiceprezes i Dyrektor ds. technologii (Chief Technology Officer) w Google Cloud. „Wspólnie wykorzystamy nasze najnowsze osiągnięcia, aby wesprzeć Motorolę Solutions w jeszcze mocniejszym skoncentrowaniu się na rozwoju innowacji w dziedzinie bezpieczeństwa
i ochrony za pośrednictwem chmury”.

_______________________________________________________________________
O firmie Motorola Solutions
Motorola Solutions jest światowym liderem w dziedzinie bezpieczeństwa publicznego i ochrony przedsiębiorstw. Nasze rozwiązania w zakresie naziemnej łączności ruchomej, zabezpieczeń wideo i kontroli dostępu oraz oprogramowania dla centrów dowodzenia, wspierane przez usługi zarządzania i wsparcia, tworzą najbardziej zintegrowany ekosystem technologiczny, dzięki któremu społeczności stają się bezpieczniejsze, a przedsiębiorstwa zachowują produktywność i bezpieczeństwo. W firmie Motorola Solutions wprowadzamy nową erę w bezpieczeństwie publicznym i ochronie. Więcej można się dowiedzieć na stronie www.motorolasolutions.com.

Trader's Area
Trader's Area tworzymy z pasji do rynków finansowych i tradingu online. Tym zajmujemy się na co dzień i w tym jesteśmy najlepsi. Nasz cel jest jasny – dostarczyć Ci najbardziej sprawdzonych narzędzi, które wykorzystasz w swoim tradingu. Mamy nadzieję, że zainspirujemy Cię, uwolnimy Twój potencjał i przyczynimy się do Twojego sukcesu w inwestowaniu na rynkach finansowych. Wierzymy, że dzięki tradingowi online będziesz w stanie zrealizować swoje marzenia i wyznaczone cele.