Motorola Solutions dzięki wielofunkcyjnemu urządzeniu TETRA i LTE przenosi komunikację bezpieczeństwa publicznego na wyższy poziom

339
Motorola Solutions
J2T Trade

Niemieckie Siły Zbrojne jako pierwsze wykorzystują nowe możliwości urządzenia MXP7000 najnowszej generacji

WIEDEŃ, Austria – 22 czerwca 2022 r.Motorola Solutions zaprezentowała MXP7000, swoje nowe przenośne urządzenie wielofunkcyjne do komunikacji krytycznej, które scala łączność głosową i transmisję danych w standardach TETRA i 4G LTE, zwiększając świadomość sytuacyjną, bezpieczeństwo i wydajność pracy w dziedzinie bezpieczeństwa militarnego
i publicznego.

Wytrzymałe i bezpieczne urządzenie MXP7000 zapewnia służbom wszechstronny dostęp do funkcji łączności głosowej i transmisji danych, na których polegają w różnych sytuacjach, z jakimi stykają się na co dzień, od zarządzania zadaniami administracyjnymi po koordynację operacji reagowania kryzysowego. Aplikacje na urządzeniu zapewniają jeszcze większą elastyczność, dając użytkownikom możliwość łatwego udostępniania obszernych informacji, takich jak wideo, między osobami w terenie oraz z centralą.

Zintegrowany odbiornik radiowy jest łatwy w obsłudze dzięki 5-calowemu ekranowi dotykowemu z możliwością obsługi w rękawiczkach oraz dużym, czułym przyciskom fizycznym. Może również obsługiwać szerokopasmowy tryb Push-to-Talk (PTT) i udostępniać wideo za pośrednictwem WAVE PTX, niezależnej od dostawcy szerokopasmowej usługi PTT.

FP Markets

Niemieckie Siły Zbrojne polegają na nowym MXP7000

W ramach cyfryzacji operacji lądowych i w celu zapewnienia szybkiej łączności w różnych obszarach w terenie, szybka i niezawodna łączność ma kluczowe znaczenie dla Niemieckich Sił Zbrojnych. Są one pierwszymi, które wdrożyły MXP7000, aby sprostać swoim wymagającym potrzebom dotyczące bezpieczeństwa, wydajności i szybkości reakcji. MXP7000 zapewnia łączność krytyczną, niezbędną dla powodzenia różnorodnych operacji Niemieckich Sił Zbrojnych, a także bezproblemowy dostęp do informacji, których potrzebują, aby poradzić sobie ze złożonością codziennych obowiązków przy jednoczesnym priorytetowym traktowaniu bezpieczeństwa żołnierzy i społeczeństwa.

Organizacje bezpieczeństwa publicznego i wojskowe często muszą stawiać czoło trudnym sytuacjom w odległych i niebezpiecznych środowiskach – powiedział Mark Schmidl, starszy wiceprezes w firmie Motorola Solutions. Zaprojektowaliśmy i opracowaliśmy MXP7000, aby spełnić wysokie wymagania naszych klientów, zapewniając agencjom takim jak Niemieckie Siły Zbrojne łączność głosową o wysokiej odporności na warunki zewnętrzne oraz niezawodny dostęp do krytycznych danych wywiadowczych, których potrzebują do wsparcia każdej misji.

Nowe urządzenie komunikacyjne stanowi ważną część ekosystemu technologii krytycznej firmy Motorola Solutions i można je zobaczyć po raz pierwszy na targach Critical Communications World (CCW) 2022 (21-23 czerwca, Wiedeń, Austria).

O firmie Motorola Solutions

Motorola Solutions jest światowym liderem w dziedzinie bezpieczeństwa publicznego i ochrony przedsiębiorstw. Nasze rozwiązania w zakresie naziemnej łączności radiowej, zabezpieczeń wideo i kontroli dostępu oraz oprogramowania dla centrów dowodzenia, wspierane przez usługi zarządzania i wsparcia, tworzą zintegrowany ekosystem technologiczny, dzięki któremu społeczności stają się bezpieczniejsze, a przedsiębiorstwa pozostają wydajne i bezpieczne. Motorola Solutions rozpoczyna nową erę w dziedzinie bezpieczeństwa publicznego i ochrony. Dowiedz się więcej na stronie www.motorolasolutions.com.

Śledź @MotoSolutions na Twitter
Śledź @MotorolaSolutions na Instagram
Śledź @MotorolaSolutions na LinkedIn
Polub @MotorolaSolutions na Facebook

To koniec tego artykułu, ale dopiero początek Twojej przygody z rynkami finansowymi. Przed Tobą długa droga, ale lepiej w pierwszej kolejności poćwiczyć. Rachunek demonstracyjny to najlepszy sposób, aby przetestować zdobytą wiedzę w praktyce. Otwórz bezpłatne konto demo z wirtualnymi pieniędzmi już dziś!

OTWIERAM KONTO DEMO

Trader's Area
Trader's Area tworzymy z pasji do rynków finansowych i tradingu online. Tym zajmujemy się na co dzień i w tym jesteśmy najlepsi. Nasz cel jest jasny – dostarczyć Ci najbardziej sprawdzonych narzędzi, które wykorzystasz w swoim tradingu. Mamy nadzieję, że zainspirujemy Cię, uwolnimy Twój potencjał i przyczynimy się do Twojego sukcesu w inwestowaniu na rynkach finansowych. Wierzymy, że dzięki tradingowi online będziesz w stanie zrealizować swoje marzenia i wyznaczone cele.