Market.space zamierza usprawnić hosting i proces dystrybucji treści

Materiał prasowy Market.space

Market space
J2T Trade

Market.space jest firmą hostingową nowej generacji, która zamierza opracować platformę dla usług w chmurze, opartą na technologii blockchain. Market.space zapowiada dostęp do zupełnie nowych narzędzi dedykowanych dystrybucji treści.

Market.space

Z początkiem lutego 2018, firma Market.space ogłosiła projekt stworzenia zdecentralizowanej platformy dla dostawców usług w chmurze, opartej na technologii blockchain. Według ostatnich danych przedsiębiorstwa Gartner, rynek tzw. usług w chmurze ma przynieść do 2020 łączny dochód 411 mld USD. Największy udział w zyskach ma przypaść usługom typu „infrastruktura jako usługa” (IAAS Infrastructure as a Service), które zaopatrują przedsiębiorstwa w potrzebną technologię.

Zarówno scentralizowane oraz zdecentralizowane usługi w chmurze powinny ze sobą współistnieć tak, by spełniać różne potrzeby – komentuje Alexander Rakhmanov, założyciel i CEO Market.space. Ten drugi typ usług będzie oferował jednak ogromną skalowalność przy jednoczesnym zachowaniu bezpieczeństwa dzięki spełnieniu rygorystycznych zasad chroniących przed cybernetycznymi atakami. Market.space wykorzysta technologię blockchain, aby zapewnić swoim klientom bezawaryjny, ciągły dostęp do swoich danych, 24 godziny na dobę przez siedem dni w tygodniu, przy jednoczesnej ochronie prywatności i zupełnie nowych funkcjach zarządzania prawami autorskimi – dodaje Rakhmanov.

FP Markets
Market.space
Initial Coin Offering (ICO) Market.space rozpocznie się 15.03.2018

Market.space ma stać się najnowocześniejszym rozwiązaniem dla podmiotów profesjonalnych oraz dla konsumentów. Korzystając z platformy opracowanej przez Market.space, dostawcy usług będą mogli bezpośrednio sprzedawać swe usługi w przejrzysty, zdecentralizowany i pewny sposób. Konsumenci natomiast otrzymają dostęp do pełnej oferty przedsiębiorstw wraz z elastyczną jej wyceną. Dzięki wdrożeniu technologii blockchain, smart kontraktów oraz środków ograniczania ryzyka, takich jak choćby depozyty zabezpieczające, Market.space usprawni usługi w chmurze oraz sprawi, że dostęp do nich będzie łatwiejszy i co najważniejsze tańszy.

Do tej pory startupy zajmujące się przechowywaniem oraz zarządzaniem danymi pozyskały 500 mln USD finansowania, co pokazuje jak silne wsparcie ze strony branży i twórców mają te pomysły. Sądzimy, że to zapowiedź zbliżających się zmian w tej kwestii – stwierdza Aleksander Rakhmanov.

W celu zebrania środków na dokończenie projektu, Market.space przeprowadzi ICO (Initial Coin Offering). Zbiórka rozpocznie się już 15.03.2018.

To koniec tego artykułu, ale dopiero początek Twojej przygody z rynkami finansowymi. Przed Tobą długa droga, ale lepiej w pierwszej kolejności poćwiczyć. Rachunek demonstracyjny to najlepszy sposób, aby przetestować zdobytą wiedzę w praktyce. Otwórz bezpłatne konto demo z wirtualnymi pieniędzmi już dziś!

OTWIERAM KONTO DEMO

Trader's Area
Trader's Area tworzymy z pasji do rynków finansowych i tradingu online. Tym zajmujemy się na co dzień i w tym jesteśmy najlepsi. Nasz cel jest jasny – dostarczyć Ci najbardziej sprawdzonych narzędzi, które wykorzystasz w swoim tradingu. Mamy nadzieję, że zainspirujemy Cię, uwolnimy Twój potencjał i przyczynimy się do Twojego sukcesu w inwestowaniu na rynkach finansowych. Wierzymy, że dzięki tradingowi online będziesz w stanie zrealizować swoje marzenia i wyznaczone cele.