MAD DOG`S PACT kolejnym Partnerem Zetly!

Zetly
J2T Trade

MAD DOG`S PACT, krajowy potentat w rozgrywkach w najpopularniejszą grę sieciową, Counter Strike: Global Offensive dołącza do platformy Zetly. Dzięki tej współpracy organizacja ta będzie mogła brać czynny udział w tworzeniu spójnego ekosystemu dla wszystkich fanów e-sportu w Polsce. W planach jest również emisja własnych tokenów użytkowych.

ZetlyW ramach uczestnictwa w platformie Zetly PACT otrzymuje możliwość wydania w przyszłości własnych kart kolekcjonerskich w formacie tokenów NFT. W ten sposób uwieczni np. największe sukcesy organizacji w turniejach CS:GO czy najbardziej efektowne akcje z najważniejszych rozgrywek. Pozyskiwane ze sprzedaży tokenów środki zapewnią dodatkowe źródło przychodów dla organizacji, które będą mogły być wykorzystane na jej rozwój.

– “MAD DOG`S PACT to prawdziwi potentaci, jeśli chodzi o polską scenę Counter Strike: Global Offensive – z wielką przyjemnością witamy ich w szybko powiększającym się gronie partnerów platformy Zetly. Korzyści z naszego partnerstwa będą obopólne – nasza platforma pozyskuje silną, rozpoznawalną w polskim środowisku e-sportowym markę. Z kolei dla PACT uczestnictwo w naszym projekcie to cały szereg nowych możliwości – dzięki emisji własnych tokenów organizacja jeszcze bardziej zacieśni kontakt ze swoimi fanami i będzie mogła wynagradzać im ich zaangażowanie, umocni również swój wizerunek jako jednego z liderów polskiego e-sportu, myślącego przyszłościowo i podążającego za nowymi, ważnymi trendami. Wierzymy, że nasza współpraca jeszcze bardziej zbliży ze sobą społeczności fanów gier video i kibiców sportów tradycyjnych— komentuje Michał Glijer, CEO Zetly.

– „Wraz z Zetly wykonujemy właśnie pierwszy wspólny krok do cybernetycznego świata nieograniczonych możliwości. Tego ruchu dokonały już – lub właśnie dokonują – inne największe światowe organizacje e-sportowe, jak na przykład G2. Świat ten jest przyjazny młodym generacjom, w tym fanom gier video. Co więcej, wirtualne aktywa czy produkty nie są tu niczym nowym. Skiny, naklejki, unikatowe produkty są nierozerwalną częścią tego ekosystemu, w tym CS:GO. Nie bez znaczenia dla nas jest również fakt, że Zetly to nasz krajowy, rodzimy podmiot”, dodaje Marcin Kurzawski, CEO i właściciel MAD DOG`S PACT.

FP Markets

MAD DOG`S PACT to założona w marcu 2017 r. polska organizacja e-sportowa. W 2018 roku podpisała kontrakt z Dawidem „lunAtic” Cieślakiem, który został nowym kapitanem prowadzącym dywizję Counter Strike’a Global Offensive. Od tamtej pory razem z Dawidem na pokładzie przebiła się do krajowej czołówki, zgarniając trzy puchary i jeden srebrny medal PGE Dywizji Mistrzowskiej Polskiej Ligi Esportowej. PACT dał o sobie znać walcząc również w międzynarodowych zawodach – w 2019 roku zwyciężył w turnieju Lantrek rozgrywanym w Finlandii. Aktualnie w szeregach PACT znajdują się zawodnicy z areny CS:GO, Simracing oraz Rainbow Six Siege.

Zetly OÜ jest polsko-estońską spółką z ograniczoną odpowiedzialnością, która wykorzystuje technologię blockchain do stworzenia spersonalizowanej, wielopoziomowej, sportowej platformy z aplikacją. Zetly tworzy unikalny ekosystem i rynek dla oferty tokenów klubowych, NFT, pamiątek sportowych i zdecentralizowanego portfela cyfrowego w jednym miejscu. Dzięki tej platformie kluby mogą emitować swoje tokeny, wszyscy użytkownicy – tworzyć swoje własne NFT, sportowcy – organizować kampanie crowdfundingowe, a federacje i kluby – emitować unikalne zestawy cyfrowych kolekcji.

To koniec tego artykułu, ale dopiero początek Twojej przygody z rynkami finansowymi. Przed Tobą długa droga, ale lepiej w pierwszej kolejności poćwiczyć. Rachunek demonstracyjny to najlepszy sposób, aby przetestować zdobytą wiedzę w praktyce. Otwórz bezpłatne konto demo z wirtualnymi pieniędzmi już dziś!

OTWIERAM KONTO DEMO

Trader's Area
Trader's Area tworzymy z pasji do rynków finansowych i tradingu online. Tym zajmujemy się na co dzień i w tym jesteśmy najlepsi. Nasz cel jest jasny – dostarczyć Ci najbardziej sprawdzonych narzędzi, które wykorzystasz w swoim tradingu. Mamy nadzieję, że zainspirujemy Cię, uwolnimy Twój potencjał i przyczynimy się do Twojego sukcesu w inwestowaniu na rynkach finansowych. Wierzymy, że dzięki tradingowi online będziesz w stanie zrealizować swoje marzenia i wyznaczone cele.