Lotniczy Transport Pasażerski. Co dalej z tą branżą?

BizTech

DIF BrokerW 2020 roku odnotowano spadek liczby pasażerów o 70,7 proc. w stosunku do poprzedniego roku. W 2019 roku zamówienia na duże samoloty zarówno Boeinga jak i Airbusa zmalały 56,4 proc. Wzrosły do 8 tyś sztuk zamówienia na małe samoloty kupowane przez miliarderów dla których są one, jak smartphony dla przeciętnego Ziemianina. Co dalej z branżą lotniczą? Program “#BizTech” poprowadzi Jacek Kubrak – inwestor, przedsiębiorca, propagator. Zapraszamy do obejrzenia całego materiału!

  • Jaki jest stan bieżący i prognozowana przyszłość zarówno producentów, jak i przewoźników w nowym świecie ograniczeń oraz zmian technologicznych z nimi związanych?
  • Co przyniesie realizacja Celów Zrównoważonego Rozwoju promowanych przez ONZ? Czy znów okażą się tylko mrzonkami?
  • Czy też tym razem cele ONZ zostaną wdrożone siłą korporacji i stających za nimi ich głównych właścicieli?
  • Inwestuj w technologię z domem maklerskim DIF BROKER. Sprawdź darmowe KONTO DEMO

FP Markets
Trader's Area
Trader's Area tworzymy z pasji do rynków finansowych i tradingu online. Tym zajmujemy się na co dzień i w tym jesteśmy najlepsi. Nasz cel jest jasny – dostarczyć Ci najbardziej sprawdzonych narzędzi, które wykorzystasz w swoim tradingu. Mamy nadzieję, że zainspirujemy Cię, uwolnimy Twój potencjał i przyczynimy się do Twojego sukcesu w inwestowaniu na rynkach finansowych. Wierzymy, że dzięki tradingowi online będziesz w stanie zrealizować swoje marzenia i wyznaczone cele.