LiveKid, lider w segmencie cyfrowych usług dla rodziców, nowym partnerem biznesowym mPay

mPay
J2T Trade

mPay SA zawarł kolejne ważne partnerstwo biznesowe. Nowym partnerem został LiveKid, lider na rynku cyfrowych usług dla rodziców. W ramach współpracy mPay będzie świadczyć usługi pośrednictwa płatności w ramach funkcji aplikacji LiveKid.

­ – Podpisanie Umowy z LiveKid jest znaczącym uzupełnieniem oferty mPay w zakresie usług spółki dla B2B. LiveKid jest jednym z największych dostawców cyfrowych usług dla rodziców na polskim rynku, co pozwala nam sądzić, że ta współpraca wpłynie znacząco zwiększenie liczby użytkowników aplikacji i w konsekwencji znacznie zwiększy wartość realizowanych transakcji. Według naszych wstępnych szacunków w 2024 roku planowana wartość przetwarzanych przez mPay transakcji (TTV) realizowana za pośrednictwem LiveKid wyniesie co najmniej 1/3 całości opłat przechodzących przez system LiveKid, który w tym roku wg. uzyskanych przez Spółkę informacji zamknie się kwotą 750 mln PLN mln zł – opowiada Andrzej Basiak, prezes mPay SA.

W ramach współpracy mPay udostępni Livekid mechanizm do zarządzania płatnościami w ramach aplikacji. Dzięki temu użytkownicy aplikacji LiveKid, żłobki i przedszkola będą mogły przyjmować środki na rachunek w aplikacji, zlecać przelewy oraz podejmować wszelkie działania związane z prowadzeniem rachunku.

– Mamy nadzieję, że obie firmy skorzystają na tej współpracy również promocyjnie, ponieważ użytkownicy obu aplikacji to zarówno młodzi rodzice jak i osoby korzystających z aplikacji alternatywnych do aplikacji bankowych. Jednocześnie ze względu na kompleksową obsługę klientów i Systemu LiveKid współpraca na podstawie omawianej Umowy z LiveKid powinna w 2024 toku wygenerować dla mPay marżę lepszą niż zwyczajowo osiąga się na usłudze płatniczej – dodaje Andrzej Basiak.

FP Markets

LiveKid to bardzo szybko rozwijający się lider na rynku oprogramowania do zarządzania żłobkami i przedszkolami. Platforma upraszcza komunikację z rodzicami, rozliczenia, płatności oraz prowadzenie dokumentacji placówki edukacyjnej. Obecnie Agent obsługuje 2500 klientów (żłobków i przedszkoli).

Współpraca z LiveKid jest kolejnym krokiem w realizacji strategii przemiany mPay w fintech. mPay stale szuka podobnych partnerów, którzy planują wdrożenie usług fintech w swoich produktach. Przetwarzanie transakcji przez mPay w systemie LiveKid jest przykładem jak Krajowa Instytucja Płatnicza może znaleźć swoje miejsce w ekosystemie płatniczym i uzupełniać oferty bankowe.

mPay

O mPay:
mPay to wiodący polski dostawca rozwiązań i usług z obszaru mobilnych transakcji finansowych. Spółka jest pionierem i jednym z liderów mobilnych płatności komunikacyjnych w Polsce. Jej flagowym produktem jest aplikacja mPay umożliwiająca m.in. prowadzenie rozliczeń między użytkownikami, regulowanie opłat za rachunki, kupowanie biletów komunikacyjnych i wyznaczanie trasy z Planerem Podroży informującym o rozkładach jazdy, regulowanie należności za płatne parkowanie, czy zasilanie telefonicznych kont prepaid. mPay daje swoim użytkownikom, których jest obecnie ponad 1,43 mln, dostęp do bogatej oferty usług.

Spółka aktywnie poszerza portfolio usług z zakresu fintech, których centralnym elementem jest mPortfel. mPay to koncesjonowany agent rozliczeniowy z licencją NBP na własny Schemat Płatniczy jak i firma posiadająca status Krajowej Instytucji Płatniczej nadzorowanej przez KNF, co oznacza, że posiada uprawnienia do prowadzenia rachunków rozliczeniowych dla klientów i wydawania instrumentów płatniczych, w tym kart debetowych.

Akcje spółki od 2011 r. są notowane na rynku NewConnect prowadzonym przez Giełdę Papierów Wartościowych.

To koniec tego artykułu, ale dopiero początek Twojej przygody z rynkami finansowymi. Przed Tobą długa droga, ale lepiej w pierwszej kolejności poćwiczyć. Rachunek demonstracyjny to najlepszy sposób, aby przetestować zdobytą wiedzę w praktyce. Otwórz bezpłatne konto demo z wirtualnymi pieniędzmi już dziś!

OTWIERAM KONTO DEMO

Trader's Area
Trader's Area tworzymy z pasji do rynków finansowych i tradingu online. Tym zajmujemy się na co dzień i w tym jesteśmy najlepsi. Nasz cel jest jasny – dostarczyć Ci najbardziej sprawdzonych narzędzi, które wykorzystasz w swoim tradingu. Mamy nadzieję, że zainspirujemy Cię, uwolnimy Twój potencjał i przyczynimy się do Twojego sukcesu w inwestowaniu na rynkach finansowych. Wierzymy, że dzięki tradingowi online będziesz w stanie zrealizować swoje marzenia i wyznaczone cele.