Kurs dolara i S&P 500 czeka na NFP. EUR/USD realizuje spadki

310
Analiza EUR USD
J2T Trade

EURUSDNotowania euro realizują zapowiadany od dawna scenariusz spadkowy, a para walutowa EUR/USD znajduje się coraz bliżej poziomu 1,16 USD, zauważa Marcin Kiepas, główny analityk Tickmill. W spojrzeniu na wykresy na początku tygodnia zwraca jednocześnie uwagę na korektę spadkową S&P 500. Dolar w poniedziałek co prawda traci, jednak przed piątkowym raportem z amerykańskiego rynku pracy sytuacja może dynamicznie się zmieniać.

  • Para walutowa EUR/USD testuje najniższe poziomy od drugiej połowy lipca i porusza się tuż nad poziomem 1,16 USD
  • Kontrakty terminowe na S&P 500 odbijają o 0,9% wykorzystując poniedziałkową słabość dolara
  • Najsilniejszy jak na razie jest kurs funta, który odbija do amerykańskiej waluty o ponad 0,4%.

To koniec tego artykułu, ale dopiero początek Twojej przygody z rynkami finansowymi. Przed Tobą długa droga, ale lepiej w pierwszej kolejności poćwiczyć. Rachunek demonstracyjny to najlepszy sposób, aby przetestować zdobytą wiedzę w praktyce. Otwórz bezpłatne konto demo z wirtualnymi pieniędzmi już dziś!

OTWIERAM KONTO DEMO

FP Markets
Trader's Area
Trader's Area tworzymy z pasji do rynków finansowych i tradingu online. Tym zajmujemy się na co dzień i w tym jesteśmy najlepsi. Nasz cel jest jasny – dostarczyć Ci najbardziej sprawdzonych narzędzi, które wykorzystasz w swoim tradingu. Mamy nadzieję, że zainspirujemy Cię, uwolnimy Twój potencjał i przyczynimy się do Twojego sukcesu w inwestowaniu na rynkach finansowych. Wierzymy, że dzięki tradingowi online będziesz w stanie zrealizować swoje marzenia i wyznaczone cele.