Kryptowalutowa konferencja CryptoVerse Expo zaprasza w lutym do Warszawy!

CryptoVerse Expo
J2T Trade

17 lutego 2022 roku w warszawskiej Kinotece Pałacu Kultury i Nauki (PKiN) odbędzie się pierwsza edycja konferencji CryptoVerse Expo, która zgromadzi ekspertów, entuzjastów i influencerów oraz projekty powiązane ze światem kryptowalut. W trakcie całodniowego wydarzenia uczestnicy będą mogli wziąć udział w prelekcjach i debatach oraz spotkać się z ekspertami branży cyfrowych aktywów.

  • Pełny program eventu, prelegenci oraz partnerzy zostaną ogłoszeni już wkrótce
  • Tradersarea.pl wraz z organizatorami i patronami medialnymi zaprasza do zapisów, gdyż ilość miejsc jest ograniczona
  • W organizacji wydarzenia udział bierze niemal całe polskie środowisko blockchain oraz kryptowalut
  • Darmowe zapisy są możliwe w tym miejscu

 

CryptoVerse Expo

CryptoVerse Expo zaprasza na konferencję w Warszawie 17 lutego 2022 roku

Będzie to największa konferencja kryptowalutowa w Polsce. Mimo, że do wydarzenia pozostały jeszcze niemal 4. tygodnie, to wolnych miejsc jest już zaledwie 150. Warto więc spieszyć się z dokonywaniem rejestracji na ten event.

FP Markets

Całodniowa konferencja oraz after party w ramach CryptoVerse Expo to możliwość networkingu oraz poznania najważniejszych przedstawicieli polskiej branży kryptowalutowej. W projekt zaangażowani są między innymi Mike Satoshi, Patryk Kempiński, Bartek Juraszek, Katarzyna Jakubowska, Tomasz R. Smus, czy też portal BeInCrypto.

CryptoVerse Expo otwiera przed uczestnikami możliwość zagłębienia się w świat rynku kryptowalut oraz metawersum. W ramach tego wydarzenia, dostarczamy wszystkim uczestnikom dostęp do edukacji oraz informacji z pierwszej ręki. CryptoVerse Expo kierowane jest zarówno do osób, którym tematyka kryptowalut i metawersum jest znana, ale chcą pogłębić swoją wiedzę, jak również tych, którzy dopiero rozpoczynają przygodę z cyfrowym światem.

Zapisy na wydarzenie możliwe są na oficjalnej stronie. Dołącz za darmo już teraz.

BIORĘ UDZIAŁ W KONFERENCJI

To koniec tego artykułu, ale dopiero początek Twojej przygody z rynkami finansowymi. Przed Tobą długa droga, ale lepiej w pierwszej kolejności poćwiczyć. Rachunek demonstracyjny to najlepszy sposób, aby przetestować zdobytą wiedzę w praktyce. Otwórz bezpłatne konto demo z wirtualnymi pieniędzmi już dziś!

OTWIERAM KONTO DEMO

Trader's Area
Trader's Area tworzymy z pasji do rynków finansowych i tradingu online. Tym zajmujemy się na co dzień i w tym jesteśmy najlepsi. Nasz cel jest jasny – dostarczyć Ci najbardziej sprawdzonych narzędzi, które wykorzystasz w swoim tradingu. Mamy nadzieję, że zainspirujemy Cię, uwolnimy Twój potencjał i przyczynimy się do Twojego sukcesu w inwestowaniu na rynkach finansowych. Wierzymy, że dzięki tradingowi online będziesz w stanie zrealizować swoje marzenia i wyznaczone cele.