Trader21, Phil Konieczny i Kamil Gancarz kontra hossa. Weź udział w III Wirtualnym Kongresie Niezależnych Inwestorów

802
Wirtualny Kongres Niezależnych Inwestorów
J2T Trade

Pojedynek znanych inwestorów to clou III Wirtualnego Kongresu Niezależnych Inwestorów. To bezpłatne wydarzenie dla wszystkich, zainteresowanych inwestowaniem nie tylko w rynek krypto, jest planowane na 29 czerwca.

Trzeci Wirtualny Kongres Niezależnych Inwestorów zaplanowano na 29 czerwca od godz. 17.00.
Bezpłatne bilety można odbierać na stronie kongresu pod adresem:

Odbierz bezpłatny bilet 

III Wirtualny Kongres Niezależnych Inwestorów już pod koniec czerwca

Hossa na kryptowalutach przyciągnęła do tego rynku licznych inwestorów, nawet tych, którzy ani o kryptowalutach, ani o inwestowaniu nie mają zbyt szerokiego pojęcia. Większość z nich zadaje sobie obecnie jedno, kluczowe pytanie: czy to koniec wzrostów? Z drugiej strony liczni analitycy prześcigają się w stawianiu bardzo obiecujących prognoz ceny bitcoina na szczycie hossy. Wielu ludzi zastanawia się czy warto jeszcze dołączyć, czy nie jest za późno, czy zarabianie na rynkach finansowych jest tym, w czym się odnajdą.

FP Markets

Jeśli już decydują się zaryzykować własnym kapitałem, nie wiedzą w co inwestować, co może przynieść spodziewany profit i jak ograniczyć ryzyko. Jednak najwięcej osób, wiedzionych obietnicą wielokrotnych zwrotów z inwestycji i FOMO dołącza do rynku bez przygotowania, tracąc swój kapitał. Natomiast bardziej doświadczeni inwestorzy już zastanawiają się nad tym, kiedy realizować zyski i jak je zainwestować po pęknięciu bańki.

Naprzeciw potrzebom zarówno tych początkujących, jak i doświadczonych inwestorów, wyszedł Instytut Kryptografii, organizator szkoleń z zakresu finansów.

– W czasie hossy ludzie myślą, że zarabianie jest proste – cokolwiek kupisz, cena pójdzie w górę. Do czasu… aż bańka pęknie i ich zyski zaczną topnieć. W inwestowaniu ważna jest wiedza i umiejętność wyciągania wniosków z sygnałów, które wysyła rynek. Ale teraz już nie ma czasu, żeby szukać tej wiedzy na własną rękę, na to potrzeba miesięcy, w czasie których hossa może się skończyć. A przecież ludzie już zainwestowali, często wszystkie swoje oszczędności. Z tą myślą zorganizowaliśmy w styczniu br. pierwszy kongres, w którym nasi trenerzy i zaprzyjaźnieni crypto-masterzy oraz doświadczeni inwestorzy dzielą się bezpłatnie swoją wiedzą – mówi Daniel Jankowski, CEO Instytutu Kryptografii.

W dwóch poprzednich edycjach wzięło udział za każdym razem po kilka tysięcy osób, a każdy z kongresów spotkał się z bardzo dobrymi opiniami odbiorców, co widać wśród komentarzy na kanale YouTube Instytutu. Wśród prelegentów znaleźli się trenerzy, którzy na co dzień prowadzą kursy w IK: Phil Konieczny, inwestor, Kamil Gancarz, finansista, Radek Rygielski, trader i Łukasz Bieliński, trener skutecznej komunikacji i rozwoju osobistego, a także inni znani znawcy rynku inwestycyjnego: Kamil Jarzombek, inwestor kryptowalutowy, Filip Kowarski z Moniter.pl, ekspert rynku nieruchomości oraz Sylwester Suszek, do niedawna CEO Bitbay.

Największą popularnością podczas dotychczasowych edycji cieszył się panel dyskusyjny, kończący event.

– Wszystkie prelekcje, a przede wszystkim końcowa dyskusja, to źródła ważnej, rzetelnej, najbardziej aktualnej wiedzy i opinii o tym, co dzieje się obecnie w świecie inwestycji. To zresztą wpisuje się doskonale w misję IK: dostarczając takiej wiedzy, często bezpłatnej, pomagamy ludziom budować niezależność i wolność finansową – dodaje Jankowski.

Silną ekipę kongresu podczas trzeciej edycji wzmocni również Trader21, czyli Cezary Głuch, popularyzator wiedzy o finansach, twórca portalu Independent Trader oraz Krzysztof Surgut, ekspert bezpieczeństwa informacji.

Odbierz bezpłatny bilet 

To koniec tego artykułu, ale dopiero początek Twojej przygody z rynkami finansowymi. Przed Tobą długa droga, ale lepiej w pierwszej kolejności poćwiczyć. Rachunek demonstracyjny to najlepszy sposób, aby przetestować zdobytą wiedzę w praktyce. Otwórz bezpłatne konto demo z wirtualnymi pieniędzmi już dziś!

OTWIERAM KONTO DEMO

Trader's Area
Trader's Area tworzymy z pasji do rynków finansowych i tradingu online. Tym zajmujemy się na co dzień i w tym jesteśmy najlepsi. Nasz cel jest jasny – dostarczyć Ci najbardziej sprawdzonych narzędzi, które wykorzystasz w swoim tradingu. Mamy nadzieję, że zainspirujemy Cię, uwolnimy Twój potencjał i przyczynimy się do Twojego sukcesu w inwestowaniu na rynkach finansowych. Wierzymy, że dzięki tradingowi online będziesz w stanie zrealizować swoje marzenia i wyznaczone cele.