Trader21, Phil Konieczny i Kamil Gancarz kontra hossa. Weź udział w III Wirtualnym Kongresie Niezależnych Inwestorów

Wirtualny Kongres Niezależnych Inwestorów
J2T Trade

Pojedynek znanych inwestorów to clou III Wirtualnego Kongresu Niezależnych Inwestorów. To bezpłatne wydarzenie dla wszystkich, zainteresowanych inwestowaniem nie tylko w rynek krypto, jest planowane na 29 czerwca.

Trzeci Wirtualny Kongres Niezależnych Inwestorów zaplanowano na 29 czerwca od godz. 17.00.
Bezpłatne bilety można odbierać na stronie kongresu pod adresem:

Odbierz bezpłatny bilet 

III Wirtualny Kongres Niezależnych Inwestorów już pod koniec czerwca

Hossa na kryptowalutach przyciągnęła do tego rynku licznych inwestorów, nawet tych, którzy ani o kryptowalutach, ani o inwestowaniu nie mają zbyt szerokiego pojęcia. Większość z nich zadaje sobie obecnie jedno, kluczowe pytanie: czy to koniec wzrostów? Z drugiej strony liczni analitycy prześcigają się w stawianiu bardzo obiecujących prognoz ceny bitcoina na szczycie hossy. Wielu ludzi zastanawia się czy warto jeszcze dołączyć, czy nie jest za późno, czy zarabianie na rynkach finansowych jest tym, w czym się odnajdą.

FP Markets

Jeśli już decydują się zaryzykować własnym kapitałem, nie wiedzą w co inwestować, co może przynieść spodziewany profit i jak ograniczyć ryzyko. Jednak najwięcej osób, wiedzionych obietnicą wielokrotnych zwrotów z inwestycji i FOMO dołącza do rynku bez przygotowania, tracąc swój kapitał. Natomiast bardziej doświadczeni inwestorzy już zastanawiają się nad tym, kiedy realizować zyski i jak je zainwestować po pęknięciu bańki.

Naprzeciw potrzebom zarówno tych początkujących, jak i doświadczonych inwestorów, wyszedł Instytut Kryptografii, organizator szkoleń z zakresu finansów.

– W czasie hossy ludzie myślą, że zarabianie jest proste – cokolwiek kupisz, cena pójdzie w górę. Do czasu… aż bańka pęknie i ich zyski zaczną topnieć. W inwestowaniu ważna jest wiedza i umiejętność wyciągania wniosków z sygnałów, które wysyła rynek. Ale teraz już nie ma czasu, żeby szukać tej wiedzy na własną rękę, na to potrzeba miesięcy, w czasie których hossa może się skończyć. A przecież ludzie już zainwestowali, często wszystkie swoje oszczędności. Z tą myślą zorganizowaliśmy w styczniu br. pierwszy kongres, w którym nasi trenerzy i zaprzyjaźnieni crypto-masterzy oraz doświadczeni inwestorzy dzielą się bezpłatnie swoją wiedzą – mówi Daniel Jankowski, CEO Instytutu Kryptografii.

W dwóch poprzednich edycjach wzięło udział za każdym razem po kilka tysięcy osób, a każdy z kongresów spotkał się z bardzo dobrymi opiniami odbiorców, co widać wśród komentarzy na kanale YouTube Instytutu. Wśród prelegentów znaleźli się trenerzy, którzy na co dzień prowadzą kursy w IK: Phil Konieczny, inwestor, Kamil Gancarz, finansista, Radek Rygielski, trader i Łukasz Bieliński, trener skutecznej komunikacji i rozwoju osobistego, a także inni znani znawcy rynku inwestycyjnego: Kamil Jarzombek, inwestor kryptowalutowy, Filip Kowarski z Moniter.pl, ekspert rynku nieruchomości oraz Sylwester Suszek, do niedawna CEO Bitbay.

Największą popularnością podczas dotychczasowych edycji cieszył się panel dyskusyjny, kończący event.

– Wszystkie prelekcje, a przede wszystkim końcowa dyskusja, to źródła ważnej, rzetelnej, najbardziej aktualnej wiedzy i opinii o tym, co dzieje się obecnie w świecie inwestycji. To zresztą wpisuje się doskonale w misję IK: dostarczając takiej wiedzy, często bezpłatnej, pomagamy ludziom budować niezależność i wolność finansową – dodaje Jankowski.

Silną ekipę kongresu podczas trzeciej edycji wzmocni również Trader21, czyli Cezary Głuch, popularyzator wiedzy o finansach, twórca portalu Independent Trader oraz Krzysztof Surgut, ekspert bezpieczeństwa informacji.

Odbierz bezpłatny bilet 

To koniec tego artykułu, ale dopiero początek Twojej przygody z rynkami finansowymi. Przed Tobą długa droga, ale lepiej w pierwszej kolejności poćwiczyć. Rachunek demonstracyjny to najlepszy sposób, aby przetestować zdobytą wiedzę w praktyce. Otwórz bezpłatne konto demo z wirtualnymi pieniędzmi już dziś!

OTWIERAM KONTO DEMO

Trader's Area
Trader's Area tworzymy z pasji do rynków finansowych i tradingu online. Tym zajmujemy się na co dzień i w tym jesteśmy najlepsi. Nasz cel jest jasny – dostarczyć Ci najbardziej sprawdzonych narzędzi, które wykorzystasz w swoim tradingu. Mamy nadzieję, że zainspirujemy Cię, uwolnimy Twój potencjał i przyczynimy się do Twojego sukcesu w inwestowaniu na rynkach finansowych. Wierzymy, że dzięki tradingowi online będziesz w stanie zrealizować swoje marzenia i wyznaczone cele.