Konferencja Online „Strategie Tradingowe” już 25 kwietnia. Zarejestruj się darmowo!

Konferencja Strategie Tradingowe

Strategie tradingowe to bardzo ważny element całego procesu zawierania transkacji, gdyż determinują większość zmiennych, które wpływają na to, czy zarabiamy, czy też ponosimy straty. Musimy mieć na uwadze, aby strategia, którą stosujemy była dla nas zrozumiała i dawała jasne wytyczne. Jak to usystematyzować? Sprawdź poniżej!

Konferencja Online – Strategie Tradingowe

Wspólnie z brokerem Tickmill, zapraszamy na niepowtarzalne wydarzenie, które odbędzie się w sobotę 25 kwietnia 2020. Wszystko oczywiście online! Konferencja potrwa od 10:00 do 14:30. Podczas 4 prelekcji poznasz 3 podejścia do tradingu oraz dowiesz się, co kształtuje obecne nastroje na rynkach i jakie są prognozy dla najważniejszych instrumentów. Konferencje online poprowadzi Arkadiusz Jóźwiak, Marcin Kiepas, Łukasz Skiba oraz Maksymilian Bączkowski. Mamy też niespodziankę dla wszystkich uczestników, ale o tym za chwilę 🙂

Ważne! Jeśli nie możesz uczestniczyć w konferencji online, a chcesz otrzymać jej nagranie, nic się nie martw! Zadbaliśmy o to. Wystarczy, że się zarejestrujesz.

WEŹ UDZIAŁ W KONFERENCJI ONLINE

FP Markets

Harmonogram Konferencji Strategie Tradingowe

Słynny Warren Buffett zwykł mawiać, że giełda jest miejscem transferu pieniędzy od aktywnych do cierpliwych. Oznacza to, że czasem lepsze efekty daje spokojne i cierpliwe inwestowanie w odpowiednio wyszukane aktywa niż otwieranie setek transakcji na chybił trafił. Podobną strategię można wykorzystać również podczas analizy wykresów. Czasem im skromniejsza analiza, tym lepsze jej efekty. W ten sposób możemy oszczędzić nie tylko sporo czasu, ale również i pieniędzy. W trakcie swojej prelekcji Arkadiusz postara się wskazać jak nieskomplikowana może być zyskowna strategia inwestycyjna.

Znana strategia PSV – jak wszystko w życiu z czasem ewoluuje. W tym momencie po 4 latach handlu strategią zmieniło się postrzeganie poszczególnych elementów, aby dostosować się do obecnej sytuacji rynkowej. Zobacz, jak i dlaczego system handlu na niemieckim indeksie DAX zmienił się oraz jak można obecnie się nim posługiwać. Podczas prelekcji Max omówi działanie swojego systemu handlu oraz elementy, które dostosowuje do zmieniających się warunków rynkowych.

  • godz. 14:00
    KONKURS

ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ TERAZ

Konkurs z Nagrodami dla Uczestników Konferencji

Dla wszystkich uczestników Konferencji Online przygotowaliśmy konkurs z ciekawymi nagrodami. Konkurs odbędzie się po ostatniej prelekcji, tj. około 14:00.

Prelegenci Konferencji

Prelegenci Konferencji OnlineZarejestruj się na darmową konferencję online, podczas której 4 ekspertów omówi 3 podejścia do tradingu oraz przeprowadzi analizę sytuacji na rynkach finansowych. Jeśli szukasz ciekawych strategii handlu, nie możesz przegapić tej konferencji!

Partner Technologiczny Konferencji Online

tickmill

Tickmill jest jednym z czołowych brokerów CFD, który oferuje usługi również w Polsce. Od wielu lat spełnia najwyższe standardy rynkowe i dostarcza rozwiązania CFD dla klientów detalicznych oraz profesjonalnych. Aby w pełni uczestniczyć w Konferencji Online „Strategie Tradingowe”, otwórz rachunek demonstracyjny w Tickmill.Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. Od 74% do 89% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu kontraktami CFD. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty twoich pieniędzy.

Trader's Area
Trader's Area tworzymy z pasji do rynków finansowych i tradingu online. Tym zajmujemy się na co dzień i w tym jesteśmy najlepsi. Nasz cel jest jasny – dostarczyć Ci najbardziej sprawdzonych narzędzi, które wykorzystasz w swoim tradingu. Mamy nadzieję, że zainspirujemy Cię, uwolnimy Twój potencjał i przyczynimy się do Twojego sukcesu w inwestowaniu na rynkach finansowych. Wierzymy, że dzięki tradingowi online będziesz w stanie zrealizować swoje marzenia i wyznaczone cele.