Konferencja InveStudent „Inwestycje i rynek finansowy – aspekty teoretyczne i praktyczne” 

Koło Naukowe Liderzy Biznesu działające przy Instytucie Ekonomii i Finansów Uniwersytetu Rzeszowskiego z przyjemnością zaprasza na pierwszą ogólnopolską konferencję InveStudent „Inwestycje i rynek finansowy – aspekty teoretyczne i praktyczne”, która odbędzie się 26 maja 2023 roku o godzinie 10:00 w Instytucie Ekonomii i Finansów Uniwersytetu Rzeszowskiego.

InveStudent

Konferencja ma na celu zaprezentowanie najnowszych teoretycznych i praktycznych aspektów inwestowania oraz analizę aktualnego stanu rynku finansowego z perspektywy studentów.

Dynamicznie zmieniające się otoczenie gospodarcze sprawiło, że inwestowanie stało się jednym z najważniejszych aspektów finansów osobistych i korporacyjnych. Dlatego też, konferencja InveStudent ma na celu omówienie najważniejszych kwestii związanych z inwestycjami. Podczas konferencji omówione zostaną alternatywne metody inwestowania, polityka finansowa banków centralnych oraz teoretyczne aspekty inwestowania.

FP Markets

Tematyka Konferencji

  • Inwestycje okiem studenta
  • Rynek finansowy w ujęciu praktycznym i teoretycznym
  • Polityka finansowa banków centralnych
  • Teoretyczne aspekty inwestowania
  • Inwestowanie i rynek finansowy w praktyce gospodarczej
  • Alternatywne metody inwestowania
  • Wykorzystanie Cryptocurrency w teorii i praktyce

Konferencja InveStudent to niepowtarzalna okazja do zetknięcia się z perspektywą studentów, którzy poszukują wyjątkowych rozwiązań w dziedzinie inwestycji. W trakcie konferencji przewidywana jest sesja wystąpień eksperckich oraz studenckich. Ponadto przeprowadzony zostanie konkurs wystąpień, w którym nagrodzeni zostaną studenci, którzy wygłoszą najlepszą prelekcję.

Konferencja odbędzie się 26.05.2023 w formie hybrydowej:

  • Stacjonarnie – w Instytucie Ekonomii i Finansów Uniwersytetu Rzeszowskiego, ul. Mieczysławy Ćwiklińskiej 2, 35-601 Rzeszów, bud. D1, sala C5.
  • Zdalnie – link do spotkania zostanie przesłany drogą mailową.

Start: godzina 10:00

Rejestracja wystąpień studenckich oraz udziału biernego dostępna pod linkiem: https://app.evenea.pl/event/889168-1/

Zapraszamy także do sprawdzenia:
Strona konferencji: https://investudent.pl
Strona Facebook organizatora: https://www.facebook.com/KNLiderzyBiznesu
Wydarzenie na Facebooku: https://fb.me/e/5yVX7CPqK

Miło jest nam poinformować, że portal Trader’s Area został partnerem medialnym konferencji InveStudent.

Trader's Area
Trader's Area tworzymy z pasji do rynków finansowych i tradingu online. Tym zajmujemy się na co dzień i w tym jesteśmy najlepsi. Nasz cel jest jasny – dostarczyć Ci najbardziej sprawdzonych narzędzi, które wykorzystasz w swoim tradingu. Mamy nadzieję, że zainspirujemy Cię, uwolnimy Twój potencjał i przyczynimy się do Twojego sukcesu w inwestowaniu na rynkach finansowych. Wierzymy, że dzięki tradingowi online będziesz w stanie zrealizować swoje marzenia i wyznaczone cele.