Już dziś o 11:00, czat inwestorski z FerrumLabs S.A. Ciągle możesz zainwestować w markę True!

Czat inwestorski True
J2T Trade

We wtorkowym czacie inwestorskim na antenie Comparic24.tv, będziemy mieli przyjemność gościć przedstawiciela spółki FerrumLabs, działającej na co dzień na rynku kosmetycznym, twórcy marki kosmetyków True. Spółka rozpoczęła publiczną emisję akcji o łącznej wartości niemal 1,5 mln zł. Jej oferta jest zaprezentowana na platformie Beesfund. Rozpoczęcie czatu inwestorskiego nastąpi już dziś o godzinie 11:00.

  • W czacie inwestorskim, gościem redaktora Marcina Podlackiego będzie Maciej Adamaszek, prezes spółki FerrumLabs.
  • Spółka rozpoczęła publiczną emisję akcji o łącznej wartości niemal 1,5 mln zł.
  • FerrumLabs to właściciel pielęgnacyjnej marki premium dla mężczyzn True™ men skin care.

Czat inwestorski rozpocznie się już dziś o 11:00 (24.08.2021)

Cele inwestycyjne, postęp oferty

Obecnie, na 33 dni przed zakończeniem emisji, spółce udało się zebrać ponad 300 tys. zł, a środki pochodzą od 96 inwestorów. Zakończyła się już seria akcji B, w której oferowanych było 40 250 akcji, po cenie 5,59 zł za sztukę.

FP Markets

Emisja prowadzona jest na kwotę 1 500 000 zł. Cele poniżej uporządkowane są od najpilniejszego. W przypadku zebrania mniejszej niż pełna kwota emisji, wszystkie cele zostaną proporcjonalnie obniżone.

– 900 000 zł (61%)
Zwiększenie skali produkcji

Koszty nabycia surowców, zwiększenie stanów magazynowych

– 250 000 zł (17%)
Sprzedaż i marketing

Zatrudnienie Customer Service Managera, inwestycje w promocję sprzedaży na platformie Amazon na 7 rynkach w Europie, Reklama SM, SEM

– 180 000 zł (10%)
Rozwój i badania

Koszty poniesione przy rozpoczęciu pracy nad nowymi produktami, testowanie różnych wariantów produktów, badania i prace laboratoryjne, projektowanie opakowań

– 100 000 zł (7%)
Inwestycje w środki niematerialne

Zakup receptur produkowanych na zlecenie produktów, w celu umożliwienia produkcji u różnych podwykonawców.

– 70 000 zł (4%)
Koszty IT, ogólne koszty zarządu

Zapisy na akcje odbywają się na witrynie Beesfund, aby poznać szczegóły wystarczy kliknąć w ten link.

To koniec tego artykułu, ale dopiero początek Twojej przygody z rynkami finansowymi. Przed Tobą długa droga, ale lepiej w pierwszej kolejności poćwiczyć. Rachunek demonstracyjny to najlepszy sposób, aby przetestować zdobytą wiedzę w praktyce. Otwórz bezpłatne konto demo z wirtualnymi pieniędzmi już dziś!

OTWIERAM KONTO DEMO

Trader's Area
Trader's Area tworzymy z pasji do rynków finansowych i tradingu online. Tym zajmujemy się na co dzień i w tym jesteśmy najlepsi. Nasz cel jest jasny – dostarczyć Ci najbardziej sprawdzonych narzędzi, które wykorzystasz w swoim tradingu. Mamy nadzieję, że zainspirujemy Cię, uwolnimy Twój potencjał i przyczynimy się do Twojego sukcesu w inwestowaniu na rynkach finansowych. Wierzymy, że dzięki tradingowi online będziesz w stanie zrealizować swoje marzenia i wyznaczone cele.