Już dziś o 11:00, czat inwestorski z FerrumLabs S.A. Ciągle możesz zainwestować w markę True!

5

We wtorkowym czacie inwestorskim na antenie Comparic24.tv, będziemy mieli przyjemność gościć przedstawiciela spółki FerrumLabs, działającej na co dzień na rynku kosmetycznym, twórcy marki kosmetyków True. Spółka rozpoczęła publiczną emisję akcji o łącznej wartości niemal 1,5 mln zł. Jej oferta jest zaprezentowana na platformie Beesfund. Rozpoczęcie czatu inwestorskiego nastąpi już dziś o godzinie 11:00.

  • W czacie inwestorskim, gościem redaktora Marcina Podlackiego będzie Maciej Adamaszek, prezes spółki FerrumLabs.
  • Spółka rozpoczęła publiczną emisję akcji o łącznej wartości niemal 1,5 mln zł.
  • FerrumLabs to właściciel pielęgnacyjnej marki premium dla mężczyzn True™ men skin care.

Czat inwestorski rozpocznie się już dziś o 11:00 (24.08.2021)

Cele inwestycyjne, postęp oferty

Obecnie, na 33 dni przed zakończeniem emisji, spółce udało się zebrać ponad 300 tys. zł, a środki pochodzą od 96 inwestorów. Zakończyła się już seria akcji B, w której oferowanych było 40 250 akcji, po cenie 5,59 zł za sztukę.

Emisja prowadzona jest na kwotę 1 500 000 zł. Cele poniżej uporządkowane są od najpilniejszego. W przypadku zebrania mniejszej niż pełna kwota emisji, wszystkie cele zostaną proporcjonalnie obniżone.

– 900 000 zł (61%)
Zwiększenie skali produkcji

Koszty nabycia surowców, zwiększenie stanów magazynowych

– 250 000 zł (17%)
Sprzedaż i marketing

Zatrudnienie Customer Service Managera, inwestycje w promocję sprzedaży na platformie Amazon na 7 rynkach w Europie, Reklama SM, SEM

– 180 000 zł (10%)
Rozwój i badania

Koszty poniesione przy rozpoczęciu pracy nad nowymi produktami, testowanie różnych wariantów produktów, badania i prace laboratoryjne, projektowanie opakowań

– 100 000 zł (7%)
Inwestycje w środki niematerialne

Zakup receptur produkowanych na zlecenie produktów, w celu umożliwienia produkcji u różnych podwykonawców.

– 70 000 zł (4%)
Koszty IT, ogólne koszty zarządu

Zapisy na akcje odbywają się na witrynie Beesfund, aby poznać szczegóły wystarczy kliknąć w ten link.

Trader's Area tworzymy z pasji do rynków finansowych i tradingu online. Tym zajmujemy się na co dzień i w tym jesteśmy najlepsi. Nasz cel jest jasny – dostarczyć Ci najbardziej sprawdzonych narzędzi, które wykorzystasz w swoim tradingu. Mamy nadzieję, że zainspirujemy Cię, uwolnimy Twój potencjał i przyczynimy się do Twojego sukcesu w inwestowaniu na rynkach finansowych. Wierzymy, że dzięki tradingowi online będziesz w stanie zrealizować swoje marzenia i wyznaczone cele.