Just2Trade oferuje Indywidualne Portfele Inwestycyjne. Do 30% w skali roku

J2T Trade

Just2TradeFirma Just2Trade zaprezentowała nowe instrumenty inwestycyjne w postaci Indywidualnych Portfeli Inwestycyjnych, które mogą okazać się ciekawymi opcjami dla zarówno początkujących, jak i doświadczonych traderów z uwagi na wysoką rentowność i spory zakres ochrony kapitału.

Just2Trade i Indywidualne Portfele Inwestycyjne

Jednym z najbardziej atrakcyjnych produktów od Just2Trade są Indywidualne Portfele Inwestycyjne, które dzięki swojej elastycznej i szerokiej gamie opcji pozwalają na dopasowanie stopnia ryzyka oraz stopy zwrotu do preferencji inwestora. Przyjrzyjmy się bliżej dostępnym opcjom.

Just2Trade

Rentowności są kuszące, ale jak powszechnie wiadomo, wysoka rentowność wiąże się ze sporym ryzykiem. Jak zatem działa gwarantowana ochrona kapitału, którą zapewnia Just2Trade?

FP Markets

Jak Just2Trade zabezpiecza portfel przed stratami?

Just2Trade zabezpiecza każdy portfel poprzez odpowiedni stosunek części defensywnej, która oparta jest na euroobligacjach wypuszczanych przez zaufanych emitentów, takich jak rządy państw, spółki quasi-państowe oraz spółki prywatne o wysokich ratingach.

W przypadku utraty środków w części opcji środki klienta są zwracane zgodnie z wybranym poziomem ochrony kapitału, ze względu na zysk z euroobligacji.

Just2Trade nie poprzestaje jednak na obecnych możliwościach Indywidualnych Portfeli Inwestycyjnych. Firma planuje wprowadzenie kolejnych opcji, aby zapewnić inwestorom dopasowane i wygodne inwestowanie.

Głównym priorytetem Just2Trade jest zapewnienie najwyższego możliwego współczynnika potencjalnego dochodu i stopnia ochrony kapitału funduszy.

Więcej o portfelach inwestycyjnych dowiesz się na stronie Just2Trade:

CHCĘ WYPRÓBOWAĆ JUST2TRADE

Kilka słów o Just2Trade

Just2Trade przedstawia się jako wiodąca międzynarodowa firma inwestycyjna, która zapewnia bezpośredni dostęp do głównych światowych rynków akcji i walut.

Firma oferuje szeroki wachlarz usług inwestycyjnych, takich jak: zarządzanie portfelem, usługi maklerskie, doradztwo inwestycyjne, usługi wymiany walut, a nawet usługi badań inwestycyjnych i analiz finansowych.

Broker Just2Trade certyfikowany jest w Unii Europejskiej, Wielkiej Brytanii oraz Stanach Zjednoczonych. Sceptyczni inwestorzy nie powinni obawiać się utraty środków, ponieważ firma podlega wielu regulacjom, co zresztą sama podaje na własnej stronie internetowej:

Just2Trade podlega nadzorowi i ramom prawnym Europejskiego Urzędu Nadzoru Giełd i Papierów Wartościowych (ESMA) oraz jest autoryzowane i regulowane przez Cypryjską Komisję Papierów Wartościowych i Giełd (CySEC) na podstawie licencji nr 281 / 15. Ponadto Just2Trade jest członkiem Funduszu Rekompensaty Inwestorów. – czytamy na stronie Just2Trade.


Handel instrumentami finansowymi niesie za sobą ryzyko. Wartość inwestycji może wzrosnąć, jak i zmaleć, w związku z czym inwestorzy mogą stracić swój kapitał. W przypadku dźwigni finansowej strata może być większa niż zainwestowany kapitał. Szczegółowe informacje o ryzyku związanym z handlem na rynkach finansowych są zawarte w Pełne ostrzeżenie o ryzyku. Ryzyko inwestycyjne związane z obrotem innymi instrumentami opisano tutaj.


Just2Trade Online Ltd jest autoryzowane i regulowane przez Cypryjską Komisję Papierów Wartościowych i Giełd zgodnie z licencją nr 281/15 wydaną w dniu 25.09.2015.

To koniec tego artykułu, ale dopiero początek Twojej przygody z rynkami finansowymi. Przed Tobą długa droga, ale lepiej w pierwszej kolejności poćwiczyć. Rachunek demonstracyjny to najlepszy sposób, aby przetestować zdobytą wiedzę w praktyce. Otwórz bezpłatne konto demo z wirtualnymi pieniędzmi już dziś!

OTWIERAM KONTO DEMO

Trader's Area
Trader's Area tworzymy z pasji do rynków finansowych i tradingu online. Tym zajmujemy się na co dzień i w tym jesteśmy najlepsi. Nasz cel jest jasny – dostarczyć Ci najbardziej sprawdzonych narzędzi, które wykorzystasz w swoim tradingu. Mamy nadzieję, że zainspirujemy Cię, uwolnimy Twój potencjał i przyczynimy się do Twojego sukcesu w inwestowaniu na rynkach finansowych. Wierzymy, że dzięki tradingowi online będziesz w stanie zrealizować swoje marzenia i wyznaczone cele.