JR HOLDING ASI S.A. zainwestuje 1,3 mln zł w operatora serwisu dyktanda.pl

248
JR Holding
J2T Trade

Wiodący na NewConnect inwestor – JR HOLDING ASI S.A. – zainwestuje w operatora serwisu dyktanda.pl 1,3 mln zł

EDU Games S.A. jest zarówno wyłącznym właścicielem jak i operatorem serwisu internetowego dyktanda.pl. Na koniec maja 2021 roku zarejestrowanych w nim było około 60 tys. użytkowników oraz zanotowano około 600 tys. unikalnych użytkowników (według Google Analytics). W przedsięwzięcie jest zaangażowany kapitałowo również były prezes warszawskiej Giełdy dr Ludwik Sobolewski, który pełni jednocześnie funkcję członka Rady Nadzorczej Edu Games.

JR HOLDING ASI S.A. zawarła umowę inwestycyjną z EDU Games S.A.

– Pozyskanie solidnego partnera w postaci JR HOLDING jest dla Edu Games szansą na przyspieszenie rozwoju. Stanowi to dla nas także potwierdzenie dotychczas zbudowanej wartości biznesu i perspektyw modelu biznesowego spółki – powiedział dr Sobolewski.

EDU Games planuje dalszy rozwój w zakresie stworzenia i zaimplementowania szeregu nowych modułów, stanowiących uatrakcyjnienie serwisu i rozszerzenie jego funkcjonalności w zakresie stworzenia i zaimplementowania: modułu korepetycji online,dyktand ze słuchu, modułu analizy i powtórek błędów ortograficznych,modułu Q&A,modułu dziecko/rodzic,gry “Bitwa Ortograficzna” oraz platformy “Matematyka” jako serwisu matematycznego o równie rozbudowanych możliwościach dla użytkowników.

FP Markets

– Projekt dyktanda.pl rośnie dynamicznie i jednocześnie systematycznie, notując ciągłe wzrosty rzędu kilkadziesiąt procent miesiąc do miesiąca. Platforma cały czas rozwija się funkcjonalnie, po wakacjach chcemy oddać użytkownikom kolejne moduły pomagające w kreatywnej i zgrywalizowanej edukacji. Konsekwentnie budujemy markę Dyktanda.pl i docieramy do coraz większego grona odbiorców – już nie tylko do młodzieży szkolnej, ale również do dużej liczby osób dorosłych– komentuje Grzegorz Wach, Prezes Zarządu EDU Games S.A.

Spółka EDU Games zawarła z JR HOLDING umowę inwestycyjną określającą warunki inwestycji JR HOLDING w 20% akcji spółki w zamian za kwotę ok. 1,3 mln zł.

– Ta inwestycja jest dla nas kolejnym etapem realizacji naszej strategii angażowania się w projekty z branży nowych technologii. EDU Games działa w rosnącej branży wsparcia edukacji, w której nowe technologie zyskują coraz większe znaczenie, szczególnie w związku z wyzwaniami jakie postawiła przed nami pandemia. Zamierzamy wesprzeć to przedsięwzięcie i dzięki temu wzmocnić naszą ekspozycję na sektory dla których obecna sytuacja jest szansą rozwojową– powiedział Artur Jedynak – wiceprezes Zarządu JR HOLDING ASI S.A.

To koniec tego artykułu, ale dopiero początek Twojej przygody z rynkami finansowymi. Przed Tobą długa droga, ale lepiej w pierwszej kolejności poćwiczyć. Rachunek demonstracyjny to najlepszy sposób, aby przetestować zdobytą wiedzę w praktyce. Otwórz bezpłatne konto demo z wirtualnymi pieniędzmi już dziś!

OTWIERAM KONTO DEMO

Trader's Area
Trader's Area tworzymy z pasji do rynków finansowych i tradingu online. Tym zajmujemy się na co dzień i w tym jesteśmy najlepsi. Nasz cel jest jasny – dostarczyć Ci najbardziej sprawdzonych narzędzi, które wykorzystasz w swoim tradingu. Mamy nadzieję, że zainspirujemy Cię, uwolnimy Twój potencjał i przyczynimy się do Twojego sukcesu w inwestowaniu na rynkach finansowych. Wierzymy, że dzięki tradingowi online będziesz w stanie zrealizować swoje marzenia i wyznaczone cele.