January Ciszewski – szczerze o życiu i biznesie. Jak tworzą się startupy z miliardową kapitalizacją?

568
January Ciszewski oraz Marcin Wenus
J2T Trade

Gościem Comparic24.TV jest January Ciszewski, jeden z najbogatszych Polaków

Gościem Marcina Wenusa na łamach telewizji internetowej Comparic24.TV jest January Ciszewski, jednym z najbogatszych Polaków, który majątku dorobił się jako zawodowy inwestor. Jednak jako początkujący biznesmen w latach 90-tych sprowadzał towary z Chin, które sprzedawał nad Wisłą pod szyldem „wszystko po 4 złote”. Jak wielokrotnie podkreśla w tym co robi, najbardziej docenia pomysły i relacje z ludźmi. Jak na obecną sytuację rynkową spogląda największy inwestor rynku NewConnect? Zapraszamy do obejrzenia całego materiału!

January Ciszewski – prezes zarządu spółki JR HOLDING S.A.

January Ciszewski ur. 06.06.1971 r. w Krakowie. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie na kierunku Finanse i Bankowość. W latach 1991-2005 prowadził działalność gospodarczą w zakresie pośrednictwa handlowego.

FP Markets

W latach 2001-2002 obejmował stanowisko Wiceprezesa w firmie INVEST CAR Sp. z o.o., dodatkowo latach 2004-2006 obejmował stanowisko Prezesa w kilku innych spółkach handlowych. W latach 2006-2011 sprawował funkcję Wiceprezesa Zarządu JR INVEST Sp. z o.o.

January Ciszewski od 2006 r. jest Prezesem Zarządu i  udziałowcem Kuźnica Centrum Sp. z o.o., od 18 lipca 2011 r. objął funkcję Prezesa Zarządu Spółki JR HOLDING S.A. (wcześniej JR INVEST S.A.),  której jest główny akcjonariuszem , od 1 czerwca 2017 r. sprawuje funkcję Prezesa Zarządu Laser-Med S.A.

To koniec tego artykułu, ale dopiero początek Twojej przygody z rynkami finansowymi. Przed Tobą długa droga, ale lepiej w pierwszej kolejności poćwiczyć. Rachunek demonstracyjny to najlepszy sposób, aby przetestować zdobytą wiedzę w praktyce. Otwórz bezpłatne konto demo z wirtualnymi pieniędzmi już dziś!

OTWIERAM KONTO DEMO

Trader's Area
Trader's Area tworzymy z pasji do rynków finansowych i tradingu online. Tym zajmujemy się na co dzień i w tym jesteśmy najlepsi. Nasz cel jest jasny – dostarczyć Ci najbardziej sprawdzonych narzędzi, które wykorzystasz w swoim tradingu. Mamy nadzieję, że zainspirujemy Cię, uwolnimy Twój potencjał i przyczynimy się do Twojego sukcesu w inwestowaniu na rynkach finansowych. Wierzymy, że dzięki tradingowi online będziesz w stanie zrealizować swoje marzenia i wyznaczone cele.