Jaki będzie IV kw. dla rynków? Debata Comparic24.tv już 22 września!

debata analityków
J2T Trade

Rynki finansowe wchodzą w czwarty i ostatni kwartał 2021 roku. Gdzie w okresie od października do grudnia pojawić mogą się najciekawsze okazje finansowe? Odpowiedzi na to pytanie szukać będziemy podczas debaty Comparic24.tv, którą poprowadzi Marcin Wenus. Jego gośćmi będą: Sobiesław Kozłowski – Dyrektor Departamentu Analiz i Doradztwa Noble Securities, Jerzy Kosiński – Analityk BM Pekao oraz Rafał Sadoch – Analityk BM mBanku.

  • Czwarta fala pandemii koronawirusa, zacieśnianie polityki pieniężnej przez główne banki centralne oraz obawy o światowy wzrost gospodarczy, to główne tematy, które będą napędzały rynki w IV kw. br.
  • Dołącz do debaty na żywo w dniu 22 września, o godzinie 15:00 i zadawaj pytania jej uczestnikom
  • Ustaw przypomnienie i nie przegap tego wydarzenia!

 

To koniec tego artykułu, ale dopiero początek Twojej przygody z rynkami finansowymi. Przed Tobą długa droga, ale lepiej w pierwszej kolejności poćwiczyć. Rachunek demonstracyjny to najlepszy sposób, aby przetestować zdobytą wiedzę w praktyce. Otwórz bezpłatne konto demo z wirtualnymi pieniędzmi już dziś!

FP Markets

OTWIERAM KONTO DEMO

Trader's Area
Trader's Area tworzymy z pasji do rynków finansowych i tradingu online. Tym zajmujemy się na co dzień i w tym jesteśmy najlepsi. Nasz cel jest jasny – dostarczyć Ci najbardziej sprawdzonych narzędzi, które wykorzystasz w swoim tradingu. Mamy nadzieję, że zainspirujemy Cię, uwolnimy Twój potencjał i przyczynimy się do Twojego sukcesu w inwestowaniu na rynkach finansowych. Wierzymy, że dzięki tradingowi online będziesz w stanie zrealizować swoje marzenia i wyznaczone cele.