Mistrzowie Tradingu – ekskluzywne szkolenia w Admiral Markets

1921
Schwager Nison Kerkez

Broker Forex i CFD, Admiral Markets UK Ltd przygotował dla Klientów ekskluzywny cykl trzech szkoleń online – Mistrzowie Tradingu. Szkolenia będą prowadzone przez legendy tradingu – Jack’a Schwagera i Steve’a Nisona. Już teraz dołącz do szkoleń i skorzystaj z wiedzy oraz wieloletniego doświadczenia prelegentów!

Jack Schwager

Jack Schwager

Pierwsze szkolenie poprowadzi Jack Schwager – autor bestsellerowej książki Czarodzieje Rynku (ang. Market Wizards), zarządzający aktywami i ekspert rynku kontraktów futures. Szkolenie online z Jack’iem to zbiór spostrzeżeń odnośnie sukcesu w inwestowaniu i tradingu, które Jack zebrał przygotowując materiał do książek.

Steve Nison

Steve Nison

FP Markets

Drugie szkolenie poprowadzi Steve Nison – prekursor stosowania świec japońskich w tradingu, autor bestsellerów o tematyce świec japońskich, konsultant i ekspert. Szkolenie online ze Steve’m pozwoli Ci poznać sprawdzone strategie, które działają na każdym rynku niezależnie od interwału na jakim operujemy.

Nenad Kerkez

Ostatnie spotkanie w cyklu Mistrzowie Tradingu poprowadzi zawodowy trader Nenad Kerkez, znany środowisku traderów jako Tarantula FX. Nenad poprowadzi swoją prelekcję 29.09.2017 a dodatkowo będzie moderował pozostałe szkolenia.

Admiral MarketsDołącz już teraz!

Admiral Markets od dawna wspiera edukację inwestorów w Polsce oferując bezpłatne szkolenia online. Nie zwlekaj i zapisz się na cykl szkoleń Mistrzowie Tradingu. To niepowtarzalna szansa, aby dowiedzieć się, jak prawidłowo podchodzić do tradingu.

Harmonogram:

  • 21 wrzesień, 18:00 – Jack Schwager
  • 28 wrzesień, 18:00 – Steve Nison
  • 29 wrzesień, 18:00 – Nenad Kerkez

DOŁĄCZ DO SZKOLEŃ MISTRZOWIE TRADINGU

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O ADMIRAL MARKETS

Trader's Area
Trader's Area tworzymy z pasji do rynków finansowych i tradingu online. Tym zajmujemy się na co dzień i w tym jesteśmy najlepsi. Nasz cel jest jasny – dostarczyć Ci najbardziej sprawdzonych narzędzi, które wykorzystasz w swoim tradingu. Mamy nadzieję, że zainspirujemy Cię, uwolnimy Twój potencjał i przyczynimy się do Twojego sukcesu w inwestowaniu na rynkach finansowych. Wierzymy, że dzięki tradingowi online będziesz w stanie zrealizować swoje marzenia i wyznaczone cele.