Jacht, jako szeroko dostępna alternatywa dla spędzania wolnego czasu. Rozmowa z Tomaszem Suproniem

Easy Yachting
J2T Trade

Spędzanie czasu na jachcie kojarzy się w Polsce przede wszystkim z pieniędzmi. Jak wskazuje Tomasz Suproń, rozmówca programu Comparic24, astronomiczne kwoty takiej formy spędzania czasu, to jeden z mitów, które spółka ma zamiar obalić.Easy Yachting

Jacht jako alternatywna forma wypoczynku

– Bardzo często jest to zdecydowanie ciekawsza alternatywa do wypoczynku hotelowego, bo po pierwsze mamy takie same warunki hotelowe na jachcie, a po drugie możemy przemieszczać się w sposób nieograniczony i spędzać czas za każdym razem w innym miejscu. – wskazuje Tomasz Suproń, Prezes Zarządu.

– Jest to doskonała alternatywa dla ludzi, którzy po prostu chcą spędzać bardziej aktywnie czas. I absolutnie nie jest to rzecz droga. To jest, jak wspomniałem mit (jeden z wielu), który będziemy starali się obalać. – dodaje także.

FP Markets

Jak słyszymy na antenie Comparic24, choć jachty kojarzą się przede wszystkim z luksusem i pieniędzmi, to w praktyce ceny takich usług wcale nie muszą być aż tak nadzwyczajne. Jako wyjaśnienie tego wskazywany był chociażby podział kosztów na większą liczbę osób, które jacht może zabrać.

Kompleksowe podejście

Easy Yachting S.A. to spółka, która buduje globalny marketplace, odpowiadający na potrzeby rozwijającego się rynku jachtingu. Firma udostępnia platformę web oraz mobile, w których łączy właścicieli jachtów i sterników z osobami, chcącymi skorzystać z tej formy spędzania czasu.

Easy Yachting S.A. wystartowała z kampanią crowdfundingową, której celem jest zebranie środków potrzebnych na dokończenie prac deweloperskich IT aplikacji webowej, start usługi i wdrożenie kampanii sprzedażowych, promocyjnych oraz programów lojalnościowych.

– Udostępniamy flotę ok. 4 tysięcy jachtów w Chorwacji i Grecji. To są takie destynacje, które przez naszych klientów, przez ankietowanych, były wskazywane najczęściej i najchętniej wybierane przez turystów z Polski. – podkreśla Tomasz Suproń, Prezes Zarządu.

To koniec tego artykułu, ale dopiero początek Twojej przygody z rynkami finansowymi. Przed Tobą długa droga, ale lepiej w pierwszej kolejności poćwiczyć. Rachunek demonstracyjny to najlepszy sposób, aby przetestować zdobytą wiedzę w praktyce. Otwórz bezpłatne konto demo z wirtualnymi pieniędzmi już dziś!

OTWIERAM KONTO DEMO

Trader's Area
Trader's Area tworzymy z pasji do rynków finansowych i tradingu online. Tym zajmujemy się na co dzień i w tym jesteśmy najlepsi. Nasz cel jest jasny – dostarczyć Ci najbardziej sprawdzonych narzędzi, które wykorzystasz w swoim tradingu. Mamy nadzieję, że zainspirujemy Cię, uwolnimy Twój potencjał i przyczynimy się do Twojego sukcesu w inwestowaniu na rynkach finansowych. Wierzymy, że dzięki tradingowi online będziesz w stanie zrealizować swoje marzenia i wyznaczone cele.