#InwestStory – bezpłatny cykl webinarów

834
InwestStory

Człowiek uczy się przez całe życie. Im więcej wie, tym lepiej może wykorzystać zdobytą wiedzę. Od kilku lat dom maklerski edukuje w dziedzinie rynku finansowego i inwestycji. Cykl spotkań InwestStory to wiedza, doświadczenie ekspertów rynku kapitałowego przekazana wszystkim osobom zainteresowanym inwestycjami.

InwestStory w Noble Securities

Zakończony w 2018 r. cykl 14 spotkań, podczas 70 godzin wykładów przeprowadzonych w ciągu niespełna 2 miesięcy zgromadził ponad 1100 zapisanych osób.

Zeszłoroczne spotkania z cyklu #InwestStory cieszyły się bardzo dużym powodzeniem. Jest nam niezmiernie miło, iż mimo stacjonarnego charakteru tych szkoleń, wiele osób wzięło w nich udział. Tym razem chcemy szerzej edukować o możliwościach jakie daje rynek kapitałowy i inwestowanie w dostępne na nim instrumenty finansowe,dlatego też #InwestStory przechodzi do Internetu. Chcemy by każdy, bez względu na miejsce zamieszkania miał możliwość zdobywania wiedzy – mówi Iwona Ustach, wiceprezes zarządu Noble Securities S.A.

Pierwsze z cyklu – szkolenie z zakresu rynku walutowego,odbędzie się już 9 października br. Cały cykl zakończy się 27 listopada webinarem, którego tematem przewodnim będzie efektywne oszczędzanie na własną emeryturę – dodaje Iwona Ustach.

FP Markets

InwestStory

„#InwestStory on-line” to cykl bezpłatnych webinarów zarówno dla początkujących jak i już doświadczonych inwestorów, którzy pragną poszerzyć swoją wiedzę. Spotkania te będą podzielone na bloki tematyczne opisujące różne instrumenty finansowe, formy oraz strategie inwestycyjne. Od czego zacząć przygodę na rynku kapitałowym, gdzie szukać wsparcia, jak stworzyć strategię oraz na jakie informacje zwracać uwagę, by ograniczać ryzyko inwestycyjne, to wszystko będzie tematem kolejnych szkoleń z cyklu„#InwestStory on-line”.

Zainteresowanych wzięciem udziału zapraszamy do rejestracji na stronie cyklu.

Partnerem medialnym wydarzenia jest Comparic.pl.

Trader's Area
Trader's Area tworzymy z pasji do rynków finansowych i tradingu online. Tym zajmujemy się na co dzień i w tym jesteśmy najlepsi. Nasz cel jest jasny – dostarczyć Ci najbardziej sprawdzonych narzędzi, które wykorzystasz w swoim tradingu. Mamy nadzieję, że zainspirujemy Cię, uwolnimy Twój potencjał i przyczynimy się do Twojego sukcesu w inwestowaniu na rynkach finansowych. Wierzymy, że dzięki tradingowi online będziesz w stanie zrealizować swoje marzenia i wyznaczone cele.