Inwestowanie w grunty jako alternatywa dla giełdy i walut – webinar 15 grudnia

448
inwestowanie w grunty
J2T Trade

inwestowanie w gruntyW obliczu rekordowo niskich stóp procentowych w Polsce i wysokiej inflacji, które w połączeniu zjadają zyski oszczędzających z lokat, coraz więcej Polaków poszukuje okazji inwestycyjnych na innych rynkach. Obok nieruchomości, giełdy czy walut, ciekawą alternatywą są inwestycje w grunty, oferujące wysokie stopy zwrotu oraz poziom bezpieczeństwa. Więcej na ich temat już podczas wtorkowego webinaru, który poprowadzi Michał Stanek, prezes zarządu Q Value oraz Mariusz Cebulski, dyrektor departamentu inwestycji w firmie Rodzinne Inwestycje.

  • Dowiedz się, jak nabyć grunty o wysokim potencjale inwestycyjnym przekładając wzrost wartości ziemi na portfel inwestycyjny
  • Dowiedz się jak wybrać najbardziej atrakcyjne grunty pod nieruchomości oraz na jakie pułapki warto uważać
  • Webinar odbędzie się 15 grudnia 2020 roku, we wtorek, o godzinie 18:00

Inwestowanie w grunty. Dowiedz się o czym musisz wiedzieć

Inwestycje w grunty pod budowę nieruchomości potrafią zapewnić w skali roku średni zwrot na poziomie od 10 do nawet 20 procent. Oprócz tego często miejsce ma skokowy wzrost wartości, między innymi w momencie zmiany przeznaczenia terenu, kiedy przekształcenie działki z rolnej w budowlaną potrafi zmienić jej wartość nawet o 100%.

BIORĘ UDZIAŁ W WEBINARZE

Program spotkania

FP Markets
  • Jak wyselekcjonować najbardziej atrakcyjne nieruchomości.
  • Jakie aspekty prawne, techniczne i inne brać po uwagę podczas weryfikacji gruntów.
  • Jakie pułapki mogą czekać na inwestorów.
  • Koszt i proces zakupu gruntów inwestycyjnych.
  • W jaki sposób RI wspiera inwestorów i na jakich etapach.
  • Czy COVID wpłynął na ceny i zainteresowanie nieruchomościami.

To koniec tego artykułu, ale dopiero początek Twojej przygody z rynkami finansowymi. Przed Tobą długa droga, ale lepiej w pierwszej kolejności poćwiczyć. Rachunek demonstracyjny to najlepszy sposób, aby przetestować zdobytą wiedzę w praktyce. Otwórz bezpłatne konto demo z wirtualnymi pieniędzmi już dziś!

OTWIERAM KONTO DEMO

Trader's Area
Trader's Area tworzymy z pasji do rynków finansowych i tradingu online. Tym zajmujemy się na co dzień i w tym jesteśmy najlepsi. Nasz cel jest jasny – dostarczyć Ci najbardziej sprawdzonych narzędzi, które wykorzystasz w swoim tradingu. Mamy nadzieję, że zainspirujemy Cię, uwolnimy Twój potencjał i przyczynimy się do Twojego sukcesu w inwestowaniu na rynkach finansowych. Wierzymy, że dzięki tradingowi online będziesz w stanie zrealizować swoje marzenia i wyznaczone cele.