Invest Cuffs 2019 – To Expo Zmieni Kraków w Europejskie Centrum Inwestycyjne

Invest Cuffs Konferencja
J2T Trade

W dniach 22-23 marca 2019, ICE KRAKÓW Congress Centre będzie gospodarzem najważniejszego wydarzenia rynku inwestycyjnego nie tylko w Polsce, ale i w Europie Środkowo-Wschodniej.

Invest Cuffs 2019

Piąta edycja Konferencji, Targów oraz Gali Invest Cuffs (wcześniej FxCuffs) przyciągnie okoo 5000 uczestników, prelegentów światowej sławy oraz najważniejszych przedstawicieli branży. Wszystkich zainteresowanych, nie tylko inwestorów, zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu i wspólnego tworzenia historii rynku inwestycyjnego. Udział jest całkowicie darmowy!

Invest Cuffs 2019 – 5000 uczestników, 60 wystawców i kilkadziesiąt godzin wykładów

Invest Cuffs to projekt łączący w sobie aż cztery imprezy – Konferencję, Konkurs, Galę oraz Targi (wraz ze specjalną strefą B2B). Całe wydarzenie odbędzie się na powierzchni 37 tysięcy m2 krakowskiego Centrum Kongresowego ICE, które przez te dwa dni stanie się największym skupiskiem traderów, inwestorów, brokerów, firm z branży inwestycyjnej i ekspertów rynkowych na Starym Kontynencie.

FP Markets

Invest Cuffs

Porównując do poprzednich edycji FxCuffs, pierwsza odsłona Invest Cuffs ma być zdecydowanie „większa”. Więcej stoisk wystawienniczych, większa ilość prelegentów, więcej godzin wykładów i uroczysta Gala rozdania nagród, która uhonoruje najbardziej zasłużone osobowości oraz najlepsze podmioty na rynku, to jedynie początek wyjątkowych emocji.

Invest Cuffs Konferencja

Invest Cuffs swoją obecnością uświetnią polskie i światowe gwiazdy tradingu oraz wpisujący się już w coroczną tradycję wydarzenia, trading charytatywny. Gościem specjalnym tegorocznego expo będzie Joe DiNapoli – trader z ponad 40-letnim doświadczeniem i twórca unikalnej metody handlu. DiNapoli był jednym z pierwszych traderów rozpoczynających handel futures na S&P 500 w dniu kiedy weszły one do obrotu giełdowego w 1982. Oczywiście, handluje nimi do dziś!

Fundacja na Rzecz Rozwoju Rynków

Invest Cuffs nie ogranicza się do dwudniowych targów. To przede wszystkim nieprzerwane, całoroczne działanie na rzecz edukacji polskiego tradera i inwestora indywidualnego. Właśnie w tym celu powstała Fundacja Invest Cuffs, która prowadzi szereg akcji mających na celu wpływanie na budowanie pozytywnego wizerunku branży inwestycyjnej w Polsce.

Ciepły odbiór ze strony rodzimej społeczności inwestorów i traderów pozwala na ciągły, dynamiczny rozwój oraz podejmowanie kolejnych inicjatyw. To dzięki inwestorom, Invest Cuffs w tak krótkim czasie urósł do miana najważniejszego wydarzenia branżowego w Europie Środkowo-Wschodniej.

Nie pozostaje nam nic innego jak ponownie zaprosić do udziału w tym unikalnym wydarzeniu – spotkajmy się w Krakowie już 22 i 23 marca! Szczegółowe informacje na temat konferencji można znaleźć na oficjalnej stronie Expo.

Z kodem TRADERSAREA uzyskasz możliwość zakupienia płatnych wersji biletów z 10% rabatem.

To koniec tego artykułu, ale dopiero początek Twojej przygody z rynkami finansowymi. Przed Tobą długa droga, ale lepiej w pierwszej kolejności poćwiczyć. Rachunek demonstracyjny to najlepszy sposób, aby przetestować zdobytą wiedzę w praktyce. Otwórz bezpłatne konto demo z wirtualnymi pieniędzmi już dziś!

OTWIERAM KONTO DEMO

Trader's Area
Trader's Area tworzymy z pasji do rynków finansowych i tradingu online. Tym zajmujemy się na co dzień i w tym jesteśmy najlepsi. Nasz cel jest jasny – dostarczyć Ci najbardziej sprawdzonych narzędzi, które wykorzystasz w swoim tradingu. Mamy nadzieję, że zainspirujemy Cię, uwolnimy Twój potencjał i przyczynimy się do Twojego sukcesu w inwestowaniu na rynkach finansowych. Wierzymy, że dzięki tradingowi online będziesz w stanie zrealizować swoje marzenia i wyznaczone cele.