Interactive Brokers zaprezentował aplikację IBKR GlobalTrader do inwestowania w akcje

global trader
J2T Trade

Interactive Brokers (Nasdaq: IBKR), uruchomił w tym tygodniu IBKR GlobalTrader, prostą aplikację mobilną dla inwestorów do handlu akcjami na całym świecie. Dzięki intuicyjnej konstrukcji, aplikacja jest przejrzysta dla początkujących inwestorów i wystarczająco wydajna dla doświadczonych inwestorów giełdowych.

global trader

 

  • Inwestorzy mogą otworzyć konto w ciągu kilku minut i zacząć handlować akcjami na ponad 80 giełdach w Ameryce Północnej, Europie i Azji.
  • Handlując za pomocą IBKR GlobalTrader korzystasz z globalnego doświadczenia Interactive Brokers, brokera obsługującego ponad 1,75 miliona rachunków w ponad 200 krajach na całym świecie.
  • Już teraz sprawdź możliwości IBKR GlobalTrader, nowej aplikacji od Interactive Brokers

Sprawdź możliwości IBKR GlobalTrader

Opracowany specjalnie dla inwestorów globalnych IBKR GlobalTrader to narzędzie pozwalające na dokonywanie wpłat w 23 różnych walutach. Depozyty te są automatycznie przeliczane po kursach międzybankowych na walutę potrzebną do kupna i sprzedaży akcji na różnych rynkach i w różnych regionach geograficznych.

FP Markets

– W miarę jak coraz większa liczba osób na całym świecie odkrywa korzyści płynące z aktywnego uczestnictwa w rynkach finansowych, zapotrzebowanie na prostą i łatwą w użyciu aplikację do handlu akcjami nigdy nie było większe – powiedział Steve Sanders, EVP of Marketing and Product Development w Interactive Brokers.

Koszty handlu z IBKR GlobalTrader są przejrzyste i niskie. Dla inwestorów spoza USA, prowizje zaczynają się już od 0,0035 USD za akcję, a mieszkańcy USA mają zerowe prowizje od akcji amerykańskich. Prowizje od transakcji na rynku Forex wynoszą 3bps (0,03%) razy wartość transakcji, bez ukrytych spreadów czy marży.

POBIERZ APLIKACJĘ

Dodatkowe narzędzia i funkcje dostępne w aplikacji IBKR GlobalTrader:

  • Akcje cząstkowe: Dzięki nim inwestorzy mogą inwestować w akcje amerykańskie już od 1 USD, niezależnie od ceny akcji.
  • Swap: Przełączanie pozycji w tej samej kwocie z jednego papieru wartościowego na inny. Za jednym kliknięciem inwestorzy mogą kupować akcje i sprzedawać te, których już nie chcą posiadać.
  • Handel kryptowalutami: Handluj Bitcoin (BTC), Bitcoin Cash (BCH), Ethereum (ETH) lub Litecoin (LTC) za pośrednictwem Paxos Trust Company i aplikacji IBKR GlobalTrader. Handel kryptowalutami jest dostępny dla klientów IB LLC.
  • Bezpłatne zasoby edukacyjne: Inwestorzy mogą stale poszerzać swoją wiedzę na temat rynków, handlu i inwestowania za pośrednictwem IBKR Campus.

Aplikacja IBKR GlobalTrader jest dostępna do pobrania w Apple App Store i Google Play. Inwestorzy mogą zapisać się na bezpłatną wersję próbną bez żadnych zobowiązań.

IBKR GlobalAnalyst uzupełnia ofertę IBKR GlobalTrader

Dla inwestorów poszukujących globalnej dywersyfikacji, ale niepewnych, w co inwestować, skaner IBKR GlobalAnalyst pomaga zidentyfikować możliwości inwestycyjne na całym świecie. Inwestorzy mogą następnie skorzystać z aplikacji IBKR GlobalTrader, aby szybko je wykorzystać.

– Narzędzie IBKR GlobalAnalyst pomaga zarówno początkującym, jak i zaawansowanym inwestorom znaleźć okazje inwestycyjne, a następnie mogą oni wykorzystać prostą aplikację IBKR GlobalTrader do handlu akcjami na całym świecie – dodał.

SPRAWDŹ NARZĘDZIE GLOBALANALYST

To koniec tego artykułu, ale dopiero początek Twojej przygody z rynkami finansowymi. Przed Tobą długa droga, ale lepiej w pierwszej kolejności poćwiczyć. Rachunek demonstracyjny to najlepszy sposób, aby przetestować zdobytą wiedzę w praktyce. Otwórz bezpłatne konto demo z wirtualnymi pieniędzmi już dziś!

OTWIERAM KONTO DEMO

Trader's Area
Trader's Area tworzymy z pasji do rynków finansowych i tradingu online. Tym zajmujemy się na co dzień i w tym jesteśmy najlepsi. Nasz cel jest jasny – dostarczyć Ci najbardziej sprawdzonych narzędzi, które wykorzystasz w swoim tradingu. Mamy nadzieję, że zainspirujemy Cię, uwolnimy Twój potencjał i przyczynimy się do Twojego sukcesu w inwestowaniu na rynkach finansowych. Wierzymy, że dzięki tradingowi online będziesz w stanie zrealizować swoje marzenia i wyznaczone cele.