Giełda w USA od kuchni. Webinar poświęcony inwestowaniu na rynku amerykańskim

J2T Trade

Każdy, kto kiedykolwiek myślał o karierze profesjonalnego inwestora giełdowego, prędzej czy później napotkał na swej drodze amerykańskie akcje. Jest to najpłynniejszy rynek na świecie, poza tym oferuje bardzo dużą zmienność w ujęciu procentowym. Czy można handlować na akcjach z USA nie będąc amerykańskim obywatelem? Jak najbardziej – a do tego nie trzeba nawet zakładać rachunku bezpośrednio w Stanach Zjednoczonych.

Spotkanie odbędzie się już w czwartek, 25 czerwca 2020 roku, o godzinie 18:00. Wszystkie zarejestrowane osoby otrzymają dostęp do nagrania.

W trakcie szkolenia online m.in.:

  • poznasz charakterystykę i specyfikację rynku amerykańskiego
  • dowiesz się, jakie szanse oraz zagrożenia codziennie na nim powstają
  • zobaczysz najciekawsze aktywa na giełdach w USA
  • poznasz aktualną sytuację na “gigantach” zza wielkiej wody

BIORĘ UDZIAŁ W WEBINARZE

FP Markets

O prowadzącym:

Krzysztof Kamiński Redaktor Comparic.plKrzysztof Kamiński: Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”.

To koniec tego artykułu, ale dopiero początek Twojej przygody z rynkami finansowymi. Przed Tobą długa droga, ale lepiej w pierwszej kolejności poćwiczyć. Rachunek demonstracyjny to najlepszy sposób, aby przetestować zdobytą wiedzę w praktyce. Otwórz bezpłatne konto demo z wirtualnymi pieniędzmi już dziś!

OTWIERAM KONTO DEMO

Trader's Area
Trader's Area tworzymy z pasji do rynków finansowych i tradingu online. Tym zajmujemy się na co dzień i w tym jesteśmy najlepsi. Nasz cel jest jasny – dostarczyć Ci najbardziej sprawdzonych narzędzi, które wykorzystasz w swoim tradingu. Mamy nadzieję, że zainspirujemy Cię, uwolnimy Twój potencjał i przyczynimy się do Twojego sukcesu w inwestowaniu na rynkach finansowych. Wierzymy, że dzięki tradingowi online będziesz w stanie zrealizować swoje marzenia i wyznaczone cele.