Forex z J2T

GANA Technologies, pierwszy projekt oparty na blockchain mający na celu zapewnienie zoptymalizowanych rozwiązań sztucznej inteligencji dla osób i grup badawczych w branży konopi indyjskich, rozpoczął ICO. Publiczna sprzedaż tokenów rozpoczęła się 21 maja i potrwa do 20 lipca 2018.

Choć wiele osób nadal uważa to za kontrowersyjne, obecnie ponad 18 krajów (w tym Kanada, Finlandia, Niemcy, Włochy i Holandia) zalegalizowało medyczne zastosowanie kannabinoidów. Są one stosowane w leczeniu takich objawów i przypadków jak skurcze mięśni u pacjentów ze stwardnieniem rozsianym, utrata apetytu u pacjentów z HIV/AIDS, nudności (np. spowodowane chemioterapią), bezsenność, przewlekły ból i choroba Leśniowskiego-Crohna.

W tych krajach branża konopi indyjskich rozwija się wykładniczo, ale jeśli chodzi o aspekty techniczne, wciąż pozostaje w tyle. Przy obecnym wzroście medycyny precyzyjnej, rynek ten mógłby odnieść duże korzyści z wdrożenia nowoczesnych rozwiązań IT, które pracują z big-data, przeprowadzają dogłębną analizę i dostarczają odpowiednich rekomendacji.

GANA Technologies

GANA Technologies wypełnia lukę rynkową, tworząc ekosystem, który gromadzi i udostępnia dane od użytkowników marihuany, sprzedawców detalicznych i instytutów badawczych. W tej branży było kilka innych projektów opartych na technologii blockchain, ale żaden z nich nie przyjął wcześniej sztucznej inteligencji. SI dostarczona przez GANA może służyć do prowadzenia badań, analizowania ogromnych ilości danych i pomagania w znalezieniu odpowiedniego leczenia dla pacjentów.

GANA Technologies

Członkowie ekosystemu stają się pośrednimi twórcami sztucznej inteligencji – dane, które dostarczą, będą wykorzystywane do odpowiedzialnego szkolenia w zakresie AI. Wszystkie dane są gromadzone za pośrednictwem aplikacji mobilnej GANA. Użytkownik może ustawić żądany poziom ujawnienia: żadne dane osobowe nie mogą zostać pobrane bez jego zgody. GANA (Green And Nature Association) użyje blockchain do rejestrowania każdego przypadku manipulacji danymi i utrzymania integralności, niezawodności, bezpieczeństwa, przejrzystości i anonimowości.

Ekosystem GANA początkowo skupia się na zbieraniu danych z branży konopi indyjskich, ale jest otwarty dla każdego, kto chce być częścią systemu” – mówi Gapseong Noh, dyrektor generalny projektu. „Na przykład, producent treści cyfrowych do aplikacji mobilnych może dostarczać treści dla użytkowników ekosystemu GANA. W takim przypadku otrzyma on użyteczne informacje zwrotne, które z kolei mogą zostać wykorzystane do poprawy jakości i adekwatności treści„.

GANA planuje nawiązać współpracę z najlepszymi ekspertami w branży konopi indyjskich i zmodernizować istniejący system. Na przykład pacjenci będą mogli wstępnie zamówić przepisane leczenie za pośrednictwem aplikacji GANA i odebrać je w lokalnej przychodni. Wszystkie płatności w systemie będą dokonywane w tokenach GANA.

GANA ICO

Cena 1 tokena GANA wynosi 0,00005 ETH. Użytkownicy GANA otrzymują również tokeny jako nagrodę za udostępnianie swoich danych. Podczas ICO, projekt przewiduje zebranie 20 000 ETH do 60 000 ETH; zebrane fundusze zostaną wykorzystane na badania i rozwój ekosystemu. Minimalny pułap w przypadku sprzedaży publicznej wynosi 3 ETH. Pierwsi nabywcy otrzymują bonusy: do 10%.

Więcej informacji na temat ICO GANA Technologies możesz znaleźć na oficjalnej stronie internetowej.

 


 

To koniec tego artykułu, ale dopiero początek Twojej przygody z rynkami finansowymi. Przed Tobą długa droga, ale doskonale wiemy, jak Ci ją ułatwić. Rachunek demonstracyjny to najlepszy sposób, aby przetestować zdobytą wiedzę w praktyce. Otwórz bezpłatne konto demo z wirtualnymi pieniędzmi już dziś!

OTWIERAM KONTO DEMO

Trader's Area tworzymy z pasji do rynków finansowych i tradingu online. Tym zajmujemy się na co dzień i w tym jesteśmy najlepsi. Nasz cel jest jasny – dostarczyć Ci najbardziej sprawdzonych narzędzi, które wykorzystasz w swoim tradingu. Mamy nadzieję, że zainspirujemy Cię, uwolnimy Twój potencjał i przyczynimy się do Twojego sukcesu w inwestowaniu na rynkach finansowych. Wierzymy, że dzięki tradingowi online będziesz w stanie zrealizować swoje marzenia i wyznaczone cele.