GANA Technologies buduje SI dla medycznego przemysłu marihuany

Materiał prasowy GANA

GANA Technologies
J2T Trade

GANA Technologies, pierwszy projekt oparty na blockchain mający na celu zapewnienie zoptymalizowanych rozwiązań sztucznej inteligencji dla osób i grup badawczych w branży konopi indyjskich, rozpoczął ICO. Publiczna sprzedaż tokenów rozpoczęła się 21 maja i potrwa do 20 lipca 2018.

Choć wiele osób nadal uważa to za kontrowersyjne, obecnie ponad 18 krajów (w tym Kanada, Finlandia, Niemcy, Włochy i Holandia) zalegalizowało medyczne zastosowanie kannabinoidów. Są one stosowane w leczeniu takich objawów i przypadków jak skurcze mięśni u pacjentów ze stwardnieniem rozsianym, utrata apetytu u pacjentów z HIV/AIDS, nudności (np. spowodowane chemioterapią), bezsenność, przewlekły ból i choroba Leśniowskiego-Crohna.

W tych krajach branża konopi indyjskich rozwija się wykładniczo, ale jeśli chodzi o aspekty techniczne, wciąż pozostaje w tyle. Przy obecnym wzroście medycyny precyzyjnej, rynek ten mógłby odnieść duże korzyści z wdrożenia nowoczesnych rozwiązań IT, które pracują z big-data, przeprowadzają dogłębną analizę i dostarczają odpowiednich rekomendacji.

GANA Technologies

GANA Technologies wypełnia lukę rynkową, tworząc ekosystem, który gromadzi i udostępnia dane od użytkowników marihuany, sprzedawców detalicznych i instytutów badawczych. W tej branży było kilka innych projektów opartych na technologii blockchain, ale żaden z nich nie przyjął wcześniej sztucznej inteligencji. SI dostarczona przez GANA może służyć do prowadzenia badań, analizowania ogromnych ilości danych i pomagania w znalezieniu odpowiedniego leczenia dla pacjentów.

FP Markets

GANA Technologies

Członkowie ekosystemu stają się pośrednimi twórcami sztucznej inteligencji – dane, które dostarczą, będą wykorzystywane do odpowiedzialnego szkolenia w zakresie AI. Wszystkie dane są gromadzone za pośrednictwem aplikacji mobilnej GANA. Użytkownik może ustawić żądany poziom ujawnienia: żadne dane osobowe nie mogą zostać pobrane bez jego zgody. GANA (Green And Nature Association) użyje blockchain do rejestrowania każdego przypadku manipulacji danymi i utrzymania integralności, niezawodności, bezpieczeństwa, przejrzystości i anonimowości.

Ekosystem GANA początkowo skupia się na zbieraniu danych z branży konopi indyjskich, ale jest otwarty dla każdego, kto chce być częścią systemu” – mówi Gapseong Noh, dyrektor generalny projektu. „Na przykład, producent treści cyfrowych do aplikacji mobilnych może dostarczać treści dla użytkowników ekosystemu GANA. W takim przypadku otrzyma on użyteczne informacje zwrotne, które z kolei mogą zostać wykorzystane do poprawy jakości i adekwatności treści„.

GANA planuje nawiązać współpracę z najlepszymi ekspertami w branży konopi indyjskich i zmodernizować istniejący system. Na przykład pacjenci będą mogli wstępnie zamówić przepisane leczenie za pośrednictwem aplikacji GANA i odebrać je w lokalnej przychodni. Wszystkie płatności w systemie będą dokonywane w tokenach GANA.

GANA ICO

Cena 1 tokena GANA wynosi 0,00005 ETH. Użytkownicy GANA otrzymują również tokeny jako nagrodę za udostępnianie swoich danych. Podczas ICO, projekt przewiduje zebranie 20 000 ETH do 60 000 ETH; zebrane fundusze zostaną wykorzystane na badania i rozwój ekosystemu. Minimalny pułap w przypadku sprzedaży publicznej wynosi 3 ETH. Pierwsi nabywcy otrzymują bonusy: do 10%.

Więcej informacji na temat ICO GANA Technologies możesz znaleźć na oficjalnej stronie internetowej.

 


 

To koniec tego artykułu, ale dopiero początek Twojej przygody z rynkami finansowymi. Przed Tobą długa droga, ale lepiej w pierwszej kolejności poćwiczyć. Rachunek demonstracyjny to najlepszy sposób, aby przetestować zdobytą wiedzę w praktyce. Otwórz bezpłatne konto demo z wirtualnymi pieniędzmi już dziś!

OTWIERAM KONTO DEMO

Trader's Area
Trader's Area tworzymy z pasji do rynków finansowych i tradingu online. Tym zajmujemy się na co dzień i w tym jesteśmy najlepsi. Nasz cel jest jasny – dostarczyć Ci najbardziej sprawdzonych narzędzi, które wykorzystasz w swoim tradingu. Mamy nadzieję, że zainspirujemy Cię, uwolnimy Twój potencjał i przyczynimy się do Twojego sukcesu w inwestowaniu na rynkach finansowych. Wierzymy, że dzięki tradingowi online będziesz w stanie zrealizować swoje marzenia i wyznaczone cele.