Gaming na GPW: czy szykuje się zmiana warty? Dołącz do spotkania interAKCJE!

225

Cykl spotkań interAKCJE prowadzony jest już od czterech lat, nieprzerwanie od 2016 roku.

Gaming to jeden z najgorętszych sektorów na polskiej GPW. W trakcie najnowszego webinaru z serii interAKCJE LIVE organizowanego przez Noble Securities będziesz mógł dowiedzieć się czy szykuje się zmiana warty w sektorze gier. Gospodarzami spotkania zaplanowanego na 3 sierpnia 2021 roku (godzinę 18:30) będą analitycy domu maklerskiego, Krzysztof Ojczyk oraz Maciej Kietliński. Portal Comparic.pl jest patronem medialnym wydarzenia.

Krzysztof Ojczyk oraz Maciej Kietliński

interAKCJE: Dołącz do webinaru poświęconego sektorowi gamingowemu na GPW

W trakcie webinaru dowiesz się, jak sytuacja makroekonomiczna może wpłynąć na rynek gamingowy oraz poznasz prognozy dla sektora. Postaramy się odpowiedzieć na pytanie, czy w ostatnich miesiącach mieliśmy do czynienia z przejściową przeceną na akcjach spółek gamingowych.

FP Markets

Plan webinaru interAKCJE:

  • Cykl koniunkturalny na GPW: poszukiwanie szczytu wzrostowej fazy cyklu.
  • Rzut oka na sytuację makroekonomiczną + perspektywy Newzoo.
  • Perspektywy dla spółek gamingowych z WIG.GAMES.
  • Perspektywy dla mniejszych spółek gamingowych.
  • Cały sektor – koniec korekty, czy dopiero preludium?
  • Indeks rekomendacji NS DI: podsumowanie wyników doradztwa po II kwartale 2021 roku.
  • Pytania i odpowiedzi.

Spotkanie poprowadzą Krzysztof Ojczyk – Starszy Analityk, wieloletnie doświadczenie w analizie technicznej oraz Maciej Kietliński – Analityk, specjalista od spółek z branży GameDev.

– Pomysł stworzenia takiego cyklu narodził się jeszcze w 2016 roku i od tego czasu niezmiennie prowadzimy webinary raz na kwartał. Staramy się wybierać tematy, które są ważne, a także mogą być interesujące dla inwestorów. Tym bardziej cieszy nas fakt, że znany na rynku finansowym portal Comparic docenił nasze szkolenia i został partnerem tych wydarzeń – mówi Eliza Dąbrowska, dyrektor do spraw rozwoju usługi doradztwa inwestycyjnego w Noble Securities S.A.

BIORĘ UDZIAŁ W WEBINARZE

Zapisz się już teraz i dołącz do spotkania, którego partnerem jest portal Comparic.pl.

Trader's Area
Trader's Area tworzymy z pasji do rynków finansowych i tradingu online. Tym zajmujemy się na co dzień i w tym jesteśmy najlepsi. Nasz cel jest jasny – dostarczyć Ci najbardziej sprawdzonych narzędzi, które wykorzystasz w swoim tradingu. Mamy nadzieję, że zainspirujemy Cię, uwolnimy Twój potencjał i przyczynimy się do Twojego sukcesu w inwestowaniu na rynkach finansowych. Wierzymy, że dzięki tradingowi online będziesz w stanie zrealizować swoje marzenia i wyznaczone cele.