Gameparic z grupy PlayWay zapowiada El Dorado: The Golden City Builder

Gameparic - El Dorado
J2T Trade

Gameparic - El DoradoGameparic, deweloper i wydawca gier należący do grupy PlayWay, ogłosił prace nad pierwszym tytułem powstającym w ramach studia oraz zaprezentował jego oficjalny trailer. El Dorado: The Golden City Builder to strategia ekonomiczna charakteryzująca się złożonym systemem budowania miasta, którego rozgrywka osadzona jest w realiach prekolumbijskiej Ameryki Łacińskiej. Marcin Wenus, prezes Gameparic komentował prezentację nowego tytułu, który ma być dostępny między innym poprzez platformę Steam.

Gameparic prezentuje pierwszą grę

Gracze staną się częścią świata, który opływa złotem, ale jednocześnie jest pełen brutalności i walki o przetrwanie. Będą musieli składać ofiary bogom i walczyć o ich względy, aby cywilizacja mogła kwitnąć przez wieki.

Łaska bogów jest jednym z podstawowych i najważniejszych zadań w grze. Każdy gracz będzie musiał zwrócić szczególną uwagę na warstwę religijną. Bez zapewnienia satysfakcji bogom, osiągnięcie sukcesu w grze i rozwój całej cywilizacji będą niezwykle trudne lub wręcz niemożliwe – mówi Marcin Wenus, prezes Gameparic.

Budowa i rozbudowa Złotego Miasta to nie jedyny aspekt, który czeka na gracza. Zaspokajanie potrzeb społeczności, bogów, partnerów handlowych i politycznych często będzie przecinać się z wyborami gracza. Złote Miasto ma wielu wrogów – wrogie osady, miasta i plemiona. Wojny, plagi, niepokoje społeczne, klęski żywiołowe są integralną częścią El Dorado: The Golden City Builder.

FP Markets

El Dorado: The Golden City Builder – obejrzyj oficjalny zwiastun

Dziś o 15:00, na platformie Steam pojawił się oficjalny trailer zapowiadający grę. Jeśli koncepcja gry przypadła Ci do gustu, dodaj El Dorado do swojej wishlisty na Steam. Poniżej możesz obejrzeć oficjalny zwiastun El Dorado: The Golden City Builder.

Gameparic, będący częścią grupy PlayWay, jest deweloperem i wydawcą gier. Firma specjalizuje się w zaawansowanych usługach dla sektora gamingowego, w tym w marketingu i zarządzaniu społecznością. Gameparic planuje ogłosić 4 nowe tytuły jeszcze w 2020 roku.

To koniec tego artykułu, ale dopiero początek Twojej przygody z rynkami finansowymi. Przed Tobą długa droga, ale lepiej w pierwszej kolejności poćwiczyć. Rachunek demonstracyjny to najlepszy sposób, aby przetestować zdobytą wiedzę w praktyce. Otwórz bezpłatne konto demo z wirtualnymi pieniędzmi już dziś!

OTWIERAM KONTO DEMO

Trader's Area
Trader's Area tworzymy z pasji do rynków finansowych i tradingu online. Tym zajmujemy się na co dzień i w tym jesteśmy najlepsi. Nasz cel jest jasny – dostarczyć Ci najbardziej sprawdzonych narzędzi, które wykorzystasz w swoim tradingu. Mamy nadzieję, że zainspirujemy Cię, uwolnimy Twój potencjał i przyczynimy się do Twojego sukcesu w inwestowaniu na rynkach finansowych. Wierzymy, że dzięki tradingowi online będziesz w stanie zrealizować swoje marzenia i wyznaczone cele.