Projekt Wunderwaffe – zapowiedź nowej gry od Gameparic

569
Project Wunderwaffe
J2T Trade

Project WunderwaffeProject Wunderwaffe to gra strategiczny management, rozgrywający się w czasie II wojny światowej. Jest to już czwarta zapowiedź gry tego dewelopera w ciągu ostatnich 3 miesięcy.

Project Wunderwaffe przeniesie gracza z powrotem w realia II wojny światowej. Jako dowódca podziemnej bazy, gracz będzie musiał zbudować i zarządzać tajną bazą wojskową. Głównym celem w grze jest stworzenie superbroni – tak potężnej, że odwróci falę zwycięstwa na Twoją korzyść. Aby to osiągnąć, gracz będzie musiał rozbudować swoją bazę tak, aby tworzyła samowystarczalny ogromny podziemny kompleks, który stanie się prawdziwą fortecą.

„Przygoda gracza w Project Wunderwaffe rozpoczyna się od budowy sieci podziemnych korytarzy, pomieszczeń i podstawowych urządzeń zapewniających prąd, wodę i czyste powietrze. Aby zrealizować główny cel, gracz będzie musiał mądrze gospodarować ograniczonymi zasobami i rozbudować bazę o bardziej wyrafinowane elementy – laboratoria, centrum operacyjne, centra szpiegowskie, pomieszczenia testowe, strzelnicę i wiele innych obiektów” – mówi Marcin Wenus, Prezes Zarządu Gameparic.

Project Wunderwaffe - screen1Zbudowanie superbroni będzie wymagało od gracza sprawnego zarządzania bazą, pozyskiwania i alokacji zasobów. Co więcej, kluczowe będzie zwracanie szczególnej uwagi na mapę działań wojennych w czasie rzeczywistym. Jeśli zauważysz, że wrogowie biorą górę nad liniami frontu, wesprzyj niemiecką armię swoimi najnowszymi projektami i technologią, które wynalazłeś. Każda decyzja ma znaczenie w świecie gry i każdy twój wybór ma swoje konsekwencje.

FP Markets

Project Wunderwaffe – obejrzyj oficjalny zwiastun

Oficjalny zwiastun Project Wunderwaffe został wydany dzisiaj o 15:00 i jest już dostępny na Steam. Jeśli podoba Ci się ta gra, dodaj Project Wunderwaffe do swojej listy życzeń Steam.

GameparicGameparic, część grupy PlayWay, jest deweloperem i wydawcą gier. Firma specjalizuje się w zaawansowanych usługach dla branży gier, w tym w marketingu i zarządzaniu społecznością. Gameparic zapowiedział niedawno NecroCity – strategię ekonomiczną typu city-builder, w której gracz wciela się w zarządcę mrocznego miasta, a także El Dorado: The Golden City Builder – ekonomiczną strategię osadzoną w realiach prekolumbijskiej Ameryki Łacińskiej. Gameparic planuje ogłosić 3 nowe tytuły w 1Q 2021.

To koniec tego artykułu, ale dopiero początek Twojej przygody z rynkami finansowymi. Przed Tobą długa droga, ale lepiej w pierwszej kolejności poćwiczyć. Rachunek demonstracyjny to najlepszy sposób, aby przetestować zdobytą wiedzę w praktyce. Otwórz bezpłatne konto demo z wirtualnymi pieniędzmi już dziś!

OTWIERAM KONTO DEMO

Trader's Area
Trader's Area tworzymy z pasji do rynków finansowych i tradingu online. Tym zajmujemy się na co dzień i w tym jesteśmy najlepsi. Nasz cel jest jasny – dostarczyć Ci najbardziej sprawdzonych narzędzi, które wykorzystasz w swoim tradingu. Mamy nadzieję, że zainspirujemy Cię, uwolnimy Twój potencjał i przyczynimy się do Twojego sukcesu w inwestowaniu na rynkach finansowych. Wierzymy, że dzięki tradingowi online będziesz w stanie zrealizować swoje marzenia i wyznaczone cele.