Lake Resort Flipper – zapowiedź nowej gry od Gameparic

488
Lake Resort Flipper - Gameparic
J2T Trade

Lake Resort Flipper - GameparicGameparic przedstawia Lake Resort Flipper – grę z kategorii symulatorów, która pozwala graczowi wcielić się w rolę właściciela ośrodka nad jeziorem. To druga gra ogłoszona przez studio Gameparic w tym roku i już piąta w trakcie ostatnich pięciu miesięcy.

Lake Resort Flipper pozwoli graczowi poznać branżę rozrywkową oraz to, w jaki sposób poprowadzić własny biznes. Przygodę rozpoczynamy od znalezienia opuszczonego kurortu, który kiedyś tętnił życiem i był miejscem pełnym zadowolonych turystów. Głównym zadaniem gracza będzie doprowadzenie kurortu do dawnej świetności. Gra umożliwia nam dokonywanie podstawowych czynności remontowych, takich jak przemalowywanie ścian, naprawa zepsutych elementów, aż po zarządzanie personelem i inwestowanie w nowe atrakcje.

“Wachlarz atrakcji dostępnych w Lake Resort Flipper będzie szeroki i zróżnicowany. Gracz będzie mógł zadecydować, w jakim kierunku będzie rozwijał się ośrodek i jak będzie on wyglądał. Co więcej, to gracz będzie mógł decydować o tym, czy zarządzać kurortem w skali mikro, czy delegować pracowników do danego zadania.”, stwierdza Marcin Wenus, CEO Gameparic.

Lake Resort Flipper - zatrudnianie personelu

FP Markets

Mimo, że na wczesnym etapie rozgrywki to gracz będzie mógł wykonywać większość prac samodzielnie, to w późniejszych etapach rozwoju ośrodka, będzie potrzebny odpowiedni personel. Rekrutacja i zarządzanie członkami naszego personelu będzie jednym z ważniejszych wyzwań, jakie stawia przed nami Lake Resort Flipper. Ośrodek nie może rozwijać się bez odpowiedniego zarządzania finansami oraz inwestowania w nowe atrakcje, między innymi takie jak – kajaki, wakeboarding, skutery wodne. A co najważniejsze, gracz będzie mógł rozwijać swój biznes poprzez poszukiwanie i kupowanie nowych opuszczonych kurortów.

Lake Resort Flipper – obejrzyj oficjalny trailer

Premiera oficjalnego trailera Lake Resort Flipper odbyła się dziś o 15:00 i jest on już dostępny na Steam. Jeśli podoba Ci się ta gra, dodaj Lake Resort Flipper do swojej wishlisty na Steam.

O Gameparic

GameparicGameparic, część grupy PlayWay, jest deweloperem i wydawcą gier. Firma specjalizuje się w zaawansowanych usługach dla branży gier, w tym w marketingu i zarządzaniu społecznością. Gameparic zapowiedział niedawno NecroCity – strategię ekonomiczną typu city-builder, w której gracz wciela się w zarządcę mrocznego miasta, a także El Dorado: The Golden City Builder – ekonomiczną strategię osadzoną w realiach prekolumbijskiej Ameryki Łacińskiej. Gameparic planuje ogłosić 3 nowe tytuły w pierwszej połowie 2021 roku.

To koniec tego artykułu, ale dopiero początek Twojej przygody z rynkami finansowymi. Przed Tobą długa droga, ale lepiej w pierwszej kolejności poćwiczyć. Rachunek demonstracyjny to najlepszy sposób, aby przetestować zdobytą wiedzę w praktyce. Otwórz bezpłatne konto demo z wirtualnymi pieniędzmi już dziś!

OTWIERAM KONTO DEMO

Trader's Area
Trader's Area tworzymy z pasji do rynków finansowych i tradingu online. Tym zajmujemy się na co dzień i w tym jesteśmy najlepsi. Nasz cel jest jasny – dostarczyć Ci najbardziej sprawdzonych narzędzi, które wykorzystasz w swoim tradingu. Mamy nadzieję, że zainspirujemy Cię, uwolnimy Twój potencjał i przyczynimy się do Twojego sukcesu w inwestowaniu na rynkach finansowych. Wierzymy, że dzięki tradingowi online będziesz w stanie zrealizować swoje marzenia i wyznaczone cele.