Gameparic (grupa PlayWay) pracuje nad nowymi tytułami, komentuje Marcin Wenus

Gameparic
J2T Trade

Grupa PlayWay prezentuje na stronie Aktualności Inwestorskich najnowsze doniesienia dotyczące podmiotów, z którymi współpracuje. Jednym z takich podmiotów jest Gameparic, który realizuje obecnie kilka tytułów.  Co więcej, jak wskazuje Marcin Wenus (prezes Gameparic), akcjonariusze spółki mogą uzyskać darmowe biznesowe wejściówki na PGE w Poznaniu (+GIC i Gamedev Investment Forum), czyli największe wydarzenia branży gamingowej w Polsce.

  • Gameparic zaprezentowało przedpremierowy trailer gry Raga.
  • Już 22 października spółka obecna będzie na PGA w Poznaniu, czyli największym wydarzeniu gamingowym w Polsce.
  • Akcjonariusze Gameparic mogą otrzymać darmowe wejściówki biznesowe.

Pixel Art wyróżnikiem studia?

– Zacznę od statusu produkcji. Jeżeli chodzi o Wunderwaffe, Necro City i El Dorado, to tutaj wszystko idzie absolutnie zgodnie z planem. Milestone są oddawane co miesiąc i tak naprawdę co miesiąc PlayWay testing center bardzo mocno pracuje nad wszystkimi buildami gier. Dlatego też wydaje się, że wszystko będzie fajnie grywalne i będzie również terminowo oddane. Ale jak to w branży gier, troszeczkę za wcześnie, bo różne niespodzianki mogą na nas czekać. – przedstawia Marcin Wenus.

– Jeżeli chodzi o trailery, to pierwszy z trailerów ukarze się 20 października. Będzie to Raga. I na przedpremierowy pokaz tego trailera zapraszam państwa od razu po tym, jak skończę mówić. Tylko dla państwa jako inwestorów będziecie mogli to obejrzeć sporo wcześniej, przed tym jak ukaże się dla szerszej publiczności. – dodaje także.

FP Markets

Gameparic pracuje również nad kolejnym produktem, który w przyszłości może być jednym z wyróżników studia. Mowa o produkcji Daomei Village, tak więc tytule z gatunku pixel art. Jak słyszymy na Comparic24, pracownicy studia mają duże doświadczenie właśnie w tym zakresie, zarówno od strony mechaniki, jak i grafiki. A gry te cieszą się bardzo dużą popularnością na całym świecie.

PGA, GIC i Gamedev Investment Forum

– Mam dla państwa drugą niespodziankę (i mam nadzieję przyjemną wiadomość). Będziemy na PGA 22 października. 22-24 października trwa PGA w Poznaniu, czyli największe targi i konferencja gamingowa w Polsce, jedna z największych w Europie. Ale tam będziemy współorganizatorami eventu, który będzie przy GIC. Będzie to Gamedev Investment Forum. Serdecznie państwa zapraszam. Razem z Movie Games i Longterm Games współorganizuje ten event. – podkreśla Marcin Wenus.

– Niespodzianka jest taka, że mam dla państwa biznesowe wejściówki, które obejmują zarówno after party, jak i lunche w trakcie imprezy, jak i wejścia w każde miejsce na targach PGA, GIC i naszym Gamedev Investment Forum. Wystarczy, że do mnie państwo napiszecie na mojego maila [moc.c1713975542irape1713975542mag@s1713975542unew.1713975542nicra1713975542m1713975542 – red.] i napiszecie, że chcecie taką wejściówkę dostać i po prostu ją państwu wyślemy. Jest to podziękowanie jako akcjonariuszy Gameparic. – dodaje także.

Przedstawione powyżej wydarzenia będą również dobrą okazją do porozmawiania z częścią zespołu, zadawania pytań dot. Gameparic, czy też spotkania wielu ważnych osobistości polskiego gamingu, takich jak np. prezes PlayWay, czy też Movie Games.

Prace nad marketingiem

– Rozbudowujemy zespół, który działa marketingowo, promocyjnie jeżeli chodzi o gry. I będzie też dopieszczał te tytuły, tak aby przebijały się one możliwie jak najwyżej wśród graczy.  Również mocno pracujemy nad tytułami spółki matki, czyli Games incubator, dlatego że kilka tytułów już się ukazuje. – przedstawia Marcin Wenus.

Warto również wspomnieć o PlayWay Schol. Jest to szkoła programowania, do której zgłosiło się aż 200 chętnych osób, z których to zostanie wybrana grupa ok. 20 osób. Będą oni szkoleni z produkcji gier wideo, a cześć z nich finalnie może zasilić szeregi m.in. Gameparic.

Do tej pory GameParic zapowiedział tytuły takie jak NecroCity – strategię ekonomiczną typu city-builder, w której gracz wciela się w zarządcę mrocznego miasta, a także El Dorado: The Golden City Builder – ekonomiczną strategię osadzoną w realiach prekolumbijskiej Ameryki Łacińskiej.

Najnowszą propozycją jest Project Wunderwaffe – strategiczny management, rozgrywający się w czasie II wojny światowej. Przeniesie gracza z powrotem w realia II wojny światowej.

To koniec tego artykułu, ale dopiero początek Twojej przygody z rynkami finansowymi. Przed Tobą długa droga, ale lepiej w pierwszej kolejności poćwiczyć. Rachunek demonstracyjny to najlepszy sposób, aby przetestować zdobytą wiedzę w praktyce. Otwórz bezpłatne konto demo z wirtualnymi pieniędzmi już dziś!

OTWIERAM KONTO DEMO

Trader's Area
Trader's Area tworzymy z pasji do rynków finansowych i tradingu online. Tym zajmujemy się na co dzień i w tym jesteśmy najlepsi. Nasz cel jest jasny – dostarczyć Ci najbardziej sprawdzonych narzędzi, które wykorzystasz w swoim tradingu. Mamy nadzieję, że zainspirujemy Cię, uwolnimy Twój potencjał i przyczynimy się do Twojego sukcesu w inwestowaniu na rynkach finansowych. Wierzymy, że dzięki tradingowi online będziesz w stanie zrealizować swoje marzenia i wyznaczone cele.