GameDev Investment Forum. Inwestorze, nie może Cię zabraknąć 22-24 października!

gry rozrywkowe
J2T Trade

GamedevGameDev Investment Forum (GDIF) powstaje jako wyjątkowe miejsce, w którym wreszcie będą mogli spotkać się przedstawiciele branży gier oraz inwestycyjnej. GDIF odbędzie się w dniach 22-24 października w ramach Game Industry Conference (GIC) oraz Poznań Game Arena (PGA).

  • Wydarzenie prowadzone będzie w systemie hybrydowym: fizycznie na Międzynarodowych Targach Poznańskich, a także online.
  • Jednym z najważniejszych celów GameDev Investment Forum jest wymiana wiedzy i doświadczeń dotyczących inwestowania w branżę gamedev
  • Organizatorem wydarzenia jest między innymi Fundacja Invest Cuffs, a wśród partnerów sponsorów i partnerów znalazły się Gameparic oraz Comparic.pl
  • Wejdź na stronę wydarzenia i zapisz się już teraz!

Polska branża gamingu podczas konferencji GameDev Investment Forum

Targi, Konferencja i Forum, współistniejąc w jednym miejscu, oferują wysoką jakość rozmów i spotkań biznesowych. Pozwolą również na prezentację spółek przed inwestorami i szerokim gronem osobowości związanych z branżą.

Uczestnicy z wielu różnych krajów będą mieli wyjątkową okazję poznać zespoły deweloperskie, spotkać znane nazwiska z branży gier wideo, a co najważniejsze będą mogli wziąć udział w wielu warsztatach i spotkaniach z przedstawicielami gamedevu z całego świata i wynieść z nich niejedną cenną lekcję.

GDIF, we współpracy z Game Industry Conference oraz Poznań Game Arena, tworzy jedno z największych wydarzeń sektora gier w Europie. Gromadzi się tu polski oraz zagraniczny gamedev, zarówno produkcje indie jak i największe studia w branży, biznesmeni oraz uczestnicy z całego świata.

FP Markets

GDIF zapewnia wsparcie w kontakcie z osobami, które finansują rynek gamedev – inwestorami instytucjonalnymi oraz indywidualnymi. Cechami, które wyróżniają GDIF jest jego unikalność, wysoka jakość oraz inkluzywność.

Forum jako wydarzenie nie będzie osobno biletowane. Zamiast tego wstęp mają wszyscy posiadacze biletów GIC oraz wystawcy PGA.

To koniec tego artykułu, ale dopiero początek Twojej przygody z rynkami finansowymi. Przed Tobą długa droga, ale lepiej w pierwszej kolejności poćwiczyć. Rachunek demonstracyjny to najlepszy sposób, aby przetestować zdobytą wiedzę w praktyce. Otwórz bezpłatne konto demo z wirtualnymi pieniędzmi już dziś!

OTWIERAM KONTO DEMO

Trader's Area
Trader's Area tworzymy z pasji do rynków finansowych i tradingu online. Tym zajmujemy się na co dzień i w tym jesteśmy najlepsi. Nasz cel jest jasny – dostarczyć Ci najbardziej sprawdzonych narzędzi, które wykorzystasz w swoim tradingu. Mamy nadzieję, że zainspirujemy Cię, uwolnimy Twój potencjał i przyczynimy się do Twojego sukcesu w inwestowaniu na rynkach finansowych. Wierzymy, że dzięki tradingowi online będziesz w stanie zrealizować swoje marzenia i wyznaczone cele.