Forever Entertainment z wynikami za II kwartał | Czat inwestorski z przedstawicielami spółki

249
Comparic
J2T Trade

W poniedziałkowym czacie na antenie Comparic24.tv, będziemy mieli przyjemność gościć przedstawicieli spółki Forever Enterteinment, działającej na co dzień na rynku gamingowym, której notowania dostępne są na parkiecie małej giełdy NewConnect. Widzowie będą mieli możliwość zadawania pytań na żywo, a tematy przewodnie rozmowy to poniedziałkowe wyniki za II kwartał a także bieżąca i przyszła działalność spółki.

  • W czacie inwestorskim, gośćmi redaktora Marcina Podlackiego będą: Zbigniew Dębicki – Prezes Zarządu Forever Entertainment S.A. oraz Piotr Woźniak – CFO Forever Entertainment S.A.
  • FE opublikuje w poniedziałek wyniki finansowe za II kwartał.
  • Niedawno na NewConnect zadebiutowała spółka córka FE: MegaPixel Studio.
  • 20 sierpnia ma mieć miejsce premiera gry Rise Eterna na platformie Microsoft Xbox One!

Obecnie Forever Entertainment posiada ponad 50 partnerów biznesowych z całego świata i wydała łącznie ponad 80 gier na siedmiu platformach. FE jest w pierwszej trójce największych wydawców na świecie pod względem liczby gier wprowadzonych na konsolę Nintendo Switch. Plany Spółki obejmują dalsze intensywne rozwijanie katalogu gier na wskazaną konsolę, której sprzedaż w porównaniu do sprzedaży innych konsol rośnie najszybciej od 2017 roku. Spółka wydaje gry na konsole w oparciu o IP (licencje gier) własne i w oparciu o IP pozyskane od zewnętrznych deweloperów.

Ponadto Spółka prowadzi inwestycje w obszarze technologii wspierających pracę producentów gier. Pierwszą aplikacją FE jest STERIO, która jako narzędzie programistyczne umożliwia grafikom 3D korzystanie ze standardowych jednostek fotograficznych do pobierania, importowania i odpowiednio konwertowania obrazów stereoskopowych na mapy modeli 3D. Podstawową korzyścią z wykorzystania STERIO w produkcjach gier na silniku Unity 3D jest ewidentne skrócenie czasu pracy grafików, a tym samym zmniejszenie kosztów tworzenia tych gier.

FP Markets

Forever Entertainment S.A. została założona w 2010 roku i jej akcje są notowane na rynku New Connect Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie od 2011 roku. Od tego czasu dynamicznie rozwija się opierając swój rozwój na zdywersyfikowanym portfelu gier, pozyskując co roku coraz ciekawsze IP indie i IP remake. Wysoka jakość portowania gier oraz skuteczność pracy jako wydawca jest potwierdzana przez partnerów i niezależnych recenzentów. Dzięki temu FE stale buduje swoją konkurencyjność i umacnia pozycję na dynamicznie rosnącym rynku gier wideo.

To koniec tego artykułu, ale dopiero początek Twojej przygody z rynkami finansowymi. Przed Tobą długa droga, ale lepiej w pierwszej kolejności poćwiczyć. Rachunek demonstracyjny to najlepszy sposób, aby przetestować zdobytą wiedzę w praktyce. Otwórz bezpłatne konto demo z wirtualnymi pieniędzmi już dziś!

OTWIERAM KONTO DEMO

Trader's Area
Trader's Area tworzymy z pasji do rynków finansowych i tradingu online. Tym zajmujemy się na co dzień i w tym jesteśmy najlepsi. Nasz cel jest jasny – dostarczyć Ci najbardziej sprawdzonych narzędzi, które wykorzystasz w swoim tradingu. Mamy nadzieję, że zainspirujemy Cię, uwolnimy Twój potencjał i przyczynimy się do Twojego sukcesu w inwestowaniu na rynkach finansowych. Wierzymy, że dzięki tradingowi online będziesz w stanie zrealizować swoje marzenia i wyznaczone cele.