eToro otwiera w Polsce centrum R&D

eToro
J2T Trade

eToroeToro, wiodąca platforma inwestycyjna, ogłosiła otwarcie centrum R&D w Warszawie. W partnerstwie z polską firmą speedapp, która tworzy centra rozwoju oprogramowania i R&D dla klientów, utworzy w Warszawie ponad 100 miejsc pracy do 2022 r. Speedapp będzie odpowiadać za prowadzenie i obsługę nowego, centralnie położonego biura eToro. Wybrani specjaliści IT będą ściśle współpracować z działami eToro na całym świecie przy opracowywaniu nowych aplikacji i funkcjonalności platformy.

eToro wybrało Polskę jako lokalizację dla swojego centrum R&D, które dzięki wysoko wykwalifikowanym zespołom będzie obsługiwać globalne projekty. Dotychczas speedapp zrekrutowało już piętnastu specjalistów IT, którzy rozpoczęli prace nad projektami z zakresu obsługi klienta oraz rozbudowanych funkcjonalności back-endu. eToro i speedapp ściśle współpracują nad pozyskaniem kolejnych talentów ze względu na duże zapotrzebowanie w zakresie aplikacji mobilnych oraz innych kluczowych obszarów biznesowych.

Warszawa będzie drugą lokalizacją R&D eToro obok istniejącego już centrum w Izraelu. Polska odgrywa znaczącą rolę na światowym rynku badań i rozwoju, m.in. dzięki wysoko wykwalifikowanym, wielojęzycznym specjalistom.

Jesteśmy zadowoleni z uruchomienia naszego pierwszego centrum R&D w Polsce wraz ze speedapp. Zgłębiliśmy potencjał polskiego rynku i jesteśmy pod dużym wrażeniem jakości pracowników. Cieszymy się na współpracę z polskimi specjalistami przy naszych globalnych projektachpowiedział Israel Kalush, Wiceprezydent ds. Inżynierii w eToro.

FP Markets

W obliczu coraz większej konkurencji na rynku IT, kandydaci szukają czegoś więcej niż wysokie zarobki. Ważne są dla nich codzienne zadania. Stos technologiczny, rozwój zawodowy, wyzwania, ale również kultura organizacji to kluczowe elementy w procesie rekrutacji deweloperów. eToro oferuje najlepszym kandydatom możliwość pracy w jednej z wiodących spółek fintech ostatniej dekady; dzięki najnowocześniejszej technologii, eToro nieustannie pracuje nad oferowaniem nowych produktów, usług i optymalnych doświadczeń dla 23 milionów zarejestrowanych użytkowników na całym świecie. Użytkownicy domagają się coraz bardziej innowacyjnych i intuicyjnych sposobów inwestowania na rozległym rynku inwestycyjnym, a my rekrutujemy najwyższej klasy profesjonalistów IT, którzy pomogą eToro w rozwoju i ułatwią większej liczbie osób inwestować w marki, które kochają – powiedział Paweł Lisowski, CEO i współzałożyciel speedapp.

To koniec tego artykułu, ale dopiero początek Twojej przygody z rynkami finansowymi. Przed Tobą długa droga, ale lepiej w pierwszej kolejności poćwiczyć. Rachunek demonstracyjny to najlepszy sposób, aby przetestować zdobytą wiedzę w praktyce. Otwórz bezpłatne konto demo z wirtualnymi pieniędzmi już dziś!

OTWIERAM KONTO DEMO

Trader's Area
Trader's Area tworzymy z pasji do rynków finansowych i tradingu online. Tym zajmujemy się na co dzień i w tym jesteśmy najlepsi. Nasz cel jest jasny – dostarczyć Ci najbardziej sprawdzonych narzędzi, które wykorzystasz w swoim tradingu. Mamy nadzieję, że zainspirujemy Cię, uwolnimy Twój potencjał i przyczynimy się do Twojego sukcesu w inwestowaniu na rynkach finansowych. Wierzymy, że dzięki tradingowi online będziesz w stanie zrealizować swoje marzenia i wyznaczone cele.