20 kwietnia startuje emisja akcji Canapharm, komentuje Denis Szpak

Canapharm
J2T Trade

Canapharm to firma działająca dynamicznie na bardzo perspektywicznym rynku konopi przemysłowych, gdzie rozwija swój pionierski model biznesowy. Specjalizuje się w wytwarzaniu szerokiej gamy produktów konopnych, które od ponad 3 lat są na rynku i mają rzeszę zaufanych klientów. O nowej formulacji leków, rozpoczynającej się emisji akcji oraz planach wejścia na NewConnect w 2023 w rozmowie z Comparic24.tv opowiada Denis Szpak, prezes spółki Canapharm.

  • Spółka w tym roku planuje rozpoczęcie zapisów na akcje i emisje na platformie crowdfundingowej www.croowdfund.pl
  • Planuje tą drogą pozyskać 4,2 mln złotych na dostosowanie obiektu firmy do produkcji medycznej marihuany.
  • Podmiot chce również wprowadzić na rynek token inwestycyjny oparty na bazie sieci Ethereum

Produkty Canapharm – między innymi suplementy, olejki, susze, izolaty, nasiona, cartridge i produkty do waporyzacji – szybko znalazły rzeszę oddanych klientów, którzy wracają po nie ze względu na wysoką jakość i atrakcyjną cenę.

Spółka Canapharm również w tym roku planuje wprowadzić na rynek co najmniej dwa nowe, niedostępne w Polsce ani na świecie formulacje leków, m. in. na epilepsję, które to będą produkowane w całości z polskich surowców. Patenty w tym zakresie są w trakcie przygotowania a stopień zaawansowania prac jest znaczny.

FP Markets

Spółka od początku stawiała na innowacyjne rozwiązania, chociażby takie jak produkcja własnych ceramicznych cartridge’y spełniających normy amerykańskiej FDA, której polskim odpowiednikiem jest Ministerstwo Leków. Sprawdź szczegóły.

To koniec tego artykułu, ale dopiero początek Twojej przygody z rynkami finansowymi. Przed Tobą długa droga, ale lepiej w pierwszej kolejności poćwiczyć. Rachunek demonstracyjny to najlepszy sposób, aby przetestować zdobytą wiedzę w praktyce. Otwórz bezpłatne konto demo z wirtualnymi pieniędzmi już dziś!

OTWIERAM KONTO DEMO

Trader's Area
Trader's Area tworzymy z pasji do rynków finansowych i tradingu online. Tym zajmujemy się na co dzień i w tym jesteśmy najlepsi. Nasz cel jest jasny – dostarczyć Ci najbardziej sprawdzonych narzędzi, które wykorzystasz w swoim tradingu. Mamy nadzieję, że zainspirujemy Cię, uwolnimy Twój potencjał i przyczynimy się do Twojego sukcesu w inwestowaniu na rynkach finansowych. Wierzymy, że dzięki tradingowi online będziesz w stanie zrealizować swoje marzenia i wyznaczone cele.