Elfland z pomysłem kampanii crowdfundingowej na Beesfund | Marc Keller

293
Elfland

Okres pandemii zweryfikował ilość dostępnych form rozrywki na powietrzu w naszym kraju. Zdaniem Marca Kellera, prezesa Elfland, jest ich zdecydowanie zbyt mało, stąd spółka zdecydowała się na budowę ekologicznego parku rozrywki, który jest już na ukończeniu a jego otwarcie planowane jest na początek sierpnia. W wywiadzie, Prezes Elfland odpowiedział na pytania redaktora Comparic24.tv Marcina Podlackiego.

  • Elfland SA wkrótce otworzy ekologiczny park rozrywki.
  • Spółka w przyszłym tygodniu rozpoczyna ofertę crowdfundingową na Beesfund.
  • Prezes Elfland odpowiedział na pytania redaktora Comparic24.tv Marcina Podlackiego.

Elfland buduje park rozrywki. Wkrótce otwarcie!

Powstający w okolicach miejscowości Nekielka park rozrywki Elfland jest już coraz bardziej widoczny z drogi krajowej nr 92. Zgodnie ze słowami prezesa, jego otwarcie ma nastąpić podczas najbliższych wakacji.

Na powierzchni 15 tys. m2 finalizowana jest budowa tzw. Elflandu, czyli przestrzeni dla najmłodszych oparta na założeniach parku ekologicznego. Najbardziej charakterystycznym elementem będzie jeden z gatunków drewna: robinia akacjowa. Surowiec ten jest używany do budowy wszystkich planowanych urządzeń.

FP Markets

Produkcją elementów zajmuje się firma Actimo, która w poprzednich latach dostarczała podobne urządzenia do innych parków rozrywki w Europie, głównie we Francji, m.in. do Futuroscope czy Parc Asterix.

W planach firmy jest zbudowanie takich elementów jak: orzeł, baobab, statek piracki, wioska góralska, wieża kopania złota, wioska bajkowa, trampolina na wiszącej tratwie, parkur panoramiczny z siedmioma wieżami, kolejka tyrolska i tor przeszkód dla najmłodszych. Pojawi się też element małej gastronomii, czyli kawiarnia z tarasem. Przy obiekcie znajdzie się też parking.

Kto skorzysta?

Zgodnie z zapowiedzią prezesa Kellera, wstęp do obiektu dla osób dorosłych ma kosztować mniej więcej 25 zł, ale ta wartość może zostać jeszcze zmodyfikowana i dostosowana do kieszeni klientów. Z wybudowanych atrakcji będą mogły korzystać dzieci w wieku od 3 do 12 lat. W parku rozrywki znajdzie się także mała gastronomia.

Już w przyszły wtorek rusza kampania crowdfundingowa Elfland, w której będzie pośredniczył Beesfund. Spółka nie wyklucza również w przyszłości budowy kolejnych parków rozrywki. Możliwe jest także wejście na parkiet NewConnect.

Trader's Area
Trader's Area tworzymy z pasji do rynków finansowych i tradingu online. Tym zajmujemy się na co dzień i w tym jesteśmy najlepsi. Nasz cel jest jasny – dostarczyć Ci najbardziej sprawdzonych narzędzi, które wykorzystasz w swoim tradingu. Mamy nadzieję, że zainspirujemy Cię, uwolnimy Twój potencjał i przyczynimy się do Twojego sukcesu w inwestowaniu na rynkach finansowych. Wierzymy, że dzięki tradingowi online będziesz w stanie zrealizować swoje marzenia i wyznaczone cele.