Ebook „Strategie Tradera i Inwestora w Praktyce” od Admiral Markets

Strategie Tradera i Inwestora w Praktyce
J2T Trade

Admiral Markets przygotował ebook zawierający 8 strategii tradingowych i inwestycyjnych. Ebook w wersji PDF oferowany jest bezpłatnie, a zawarte w nim strategie są dedykowane dla czterech stylów: scalpingu, day tradingu, swing tradingu i inwestowania długoterminowego.

Strategie Tradera i Inwestora w Praktyce

Strategie Tradera i Inwestora w Praktyce

Ebook zawiera następujące strategie:

  • Scalping EMA Stoch
  • Scalping Bollinger EMA
  • Day Trading Parabolic MACD
  • Day Trading Pivot MACD
  • Swing Trading EMA Price Action
  • Swing Trading MACD Stoch
  • Long Term HiLo Channel
  • Long Term Reversal Bars

Jak zaznacza Broker, należy mieć na uwadze, że historyczne wyniki nie stanowią gwarancji, że przyszłe rezultaty będą podobne. Wielokrotnie wspominamy też o tym w naszych artykułach. To bardzo ważne stosując jakąkolwiek strategię. Nikt nie da nam gwarancji, że pozwoli nam ona zarobić.

FP Markets

Admiral Markets do pobranego Ebooka oferuje również bezpłatny rachunek demonstracyjny, na którym możemy przetestować pobrane strategie, bez ponoszenia ryzyka straty własnych środków.

POBIERZ EBOOK

To koniec tego artykułu, ale dopiero początek Twojej przygody z rynkami finansowymi. Przed Tobą długa droga, ale lepiej w pierwszej kolejności poćwiczyć. Rachunek demonstracyjny to najlepszy sposób, aby przetestować zdobytą wiedzę w praktyce. Otwórz bezpłatne konto demo z wirtualnymi pieniędzmi już dziś!

OTWIERAM KONTO DEMO

Trader's Area
Trader's Area tworzymy z pasji do rynków finansowych i tradingu online. Tym zajmujemy się na co dzień i w tym jesteśmy najlepsi. Nasz cel jest jasny – dostarczyć Ci najbardziej sprawdzonych narzędzi, które wykorzystasz w swoim tradingu. Mamy nadzieję, że zainspirujemy Cię, uwolnimy Twój potencjał i przyczynimy się do Twojego sukcesu w inwestowaniu na rynkach finansowych. Wierzymy, że dzięki tradingowi online będziesz w stanie zrealizować swoje marzenia i wyznaczone cele.