Dolar poniżej 4 zł? Prognozy walutowe (i nie tylko) – webinar z Arkiem Jóźwiakiem

webinar
J2T Trade

webinarNadchodzi specjalny webinar z Arkiem Jóźwiakiem, który odbędzie się już 11 maja o godzinie 18:00. Tym razem ekspert skupi się na perspektywach dla rynku walutowego, ale też na innych instrumentach finansowych. W trakcie webinaru prowadzący przedstawi prognozy dla dolara i innych walut, a także przeanalizuje, jak ostatnia decyzja Amerykańskiej Rezerwy Federalnej dotycząca podwyżki stóp procentowych może wpłynąć na globalne rynki finansowe.

  • Czy dolar zdeprecjonuje się poniżej 4 PLN?
  • Jakie są prognozy dla innych walut?
  • Czy jest szansa na zmianę trendów w rynku walutowym?
  • Zarejestruj się i poznaj aktualne rynkowe prognozy: LINK

Fed zdeprecjonuje dolara poniżej 4 PLN?

Jak wiemy amerykańska Rezerwa Federalna dokonała w maju ostatniej podwyżki stóp proc. Oznacza to, że przed nami krótki okres normalizacji, po którym rozpocznie się wielomiesięczny cykl obniżania stóp procentowych. Jaki będzie miało to wpływ na dolara i globalne rynki finansowe? Na to i kilka innych pytań postara się odpowiedzieć Arkadiusz Jóźwiak podczas specjalnego webinaru, który odbędzie się już 11 maja o godzinie 18:00.

Arkadiusz JóźwiakArkadiusz Jóźwiak to ekspert w dziedzinie rynków finansowych, inwestycji i tradingu, który od wielu lat dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi. W trakcie webinaru przedstawi nie tylko prognozy dla rynku walutowego, ale także poruszy wiele kluczowych kwestii dotyczących rynków finansowych w maju 2023 roku.

Arek omówi swoje spojrzenie na aktualną sytuację na światowych rynkach, a także przedstawi swoje rekomendacje dotyczące inwestycji w obecnej sytuacji.

FP Markets

BIORĘ UDZIAŁ W WEBINARZE

Nie przegap okazji, aby posłuchać niezwykle interesującej dyskusji i zdobyć cenne informacje dotyczące prognoz walutowych i rynków finansowych. Rejestracja na webinar jest już otwarta, a miejsca są ograniczone, więc nie zwlekaj i zapisz się już dziś!

Dlaczego Purple Trading? – Jesteśmy Purple Trading, brokerem założonym przez grupę czeskich i słowackich pasjonatów tradingu. Naszym celem jest zapewnienie Ci uczciwych warunków handlowych, najnowocześniejszych technologii, a przede wszystkim bycie dla Ciebie równorzędnym partnerem. Wierzymy, że jest to właściwa droga do osiągnięcia sukcesu na rynkach finansowych – komentuje David Varga, współzałożyciel i CEO Purple Trading.

To koniec tego artykułu, ale dopiero początek Twojej przygody z rynkami finansowymi. Przed Tobą długa droga, ale lepiej w pierwszej kolejności poćwiczyć. Rachunek demonstracyjny to najlepszy sposób, aby przetestować zdobytą wiedzę w praktyce. Otwórz bezpłatne konto demo z wirtualnymi pieniędzmi już dziś!

OTWIERAM KONTO DEMO

Trader's Area
Trader's Area tworzymy z pasji do rynków finansowych i tradingu online. Tym zajmujemy się na co dzień i w tym jesteśmy najlepsi. Nasz cel jest jasny – dostarczyć Ci najbardziej sprawdzonych narzędzi, które wykorzystasz w swoim tradingu. Mamy nadzieję, że zainspirujemy Cię, uwolnimy Twój potencjał i przyczynimy się do Twojego sukcesu w inwestowaniu na rynkach finansowych. Wierzymy, że dzięki tradingowi online będziesz w stanie zrealizować swoje marzenia i wyznaczone cele.