Dogecoin wystrzeli do 1 USD w “supercyklu meme coinów”, prognozuje znany analityk

Poznaj odważną prognozę zakładającą cenę docelową w wysokości 1 USD dla Dogecoin (DOGE) wśród Supercyklu Memecoinów, który ETFSwap (ETFS) jest gotowy zdominować.

J2T Trade

Treść artykułu dostarczona przez Partnera w ramach współpracy komercyjnej.

W oczekiwaniu na supercykl meme coinów, analityk rynkowy ustalił cenę docelową Dogecoina (DOGE) na 1 USD. Oczekuje się, że ten supercykl wstrząśnie normalnym biznesem na rynku kryptowalut, a ETFSwap (ETFS) jest doskonale przygotowany do przewodzenia tej hossie.

ETFSwap (ETFS) zdominuje memecoinowy supercykl

ETFSwap (ETFS) to platforma umożliwiająca handel kryptowalutami i funduszami giełdowymi (ETF) oraz inwestowanie w nie. Pozwala to inwestorom zdywersyfikować ryzyko, umożliwiając bezpośredni dostęp do szeregu tokenizowanych instytucjonalnych funduszy ETF. Wykorzystując technologię blockchain, ETFSwap (ETFS) gwarantuje prywatność i przejrzystość, jednocześnie usprawniając procedury handlowe i transakcje.

CyberScope, znana firma audytorska, przeprowadziła dokładny audyt smart kontraktów, weryfikując silne zabezpieczenia ETFSwap (ETFS) przed cyberatakami i solidną infrastrukturę. To zwiększone bezpieczeństwo ekosystemu stawia token ETFS w czołówce supercyklu memecoin.

FP Markets

Ponadto polityka ETFSwap bez KYC zwiększa prywatność użytkowników oraz zapewnia wszechstronność i pełną kontrolę nad aktywami inwestycyjnymi. Kwartalne air dropy tokenów, do 10-krotnej dźwigni finansowej na wszystkich transakcjach, 87% zwrotu z APR i do 50-krotnej dźwigni na handlu wieczystymi kontraktami futures i opcjami to tylko niektóre z zachęt handlowych oferowanych przez ETFSwap (ETFS).

Oparty na sztucznej inteligencji ETF Screener and Tracker wykorzystuje duże zbiory danych, nastroje i analizy predykcyjne do dostarczania dokładnych rekomendacji inwestycyjnych. Technologia ta analizuje ogromne ilości danych, gwarantując użytkownikom dostęp do najnowszych i poprawnych informacji rynkowych. W rezultacie ETFSwap (ETFS) jest w stanie wykrywać wzorce i zapewniać precyzyjne prognozy.

W 2025 r. ETFSwap (ETFS) zamierza także wprowadzić własny fundusz ETF, umacniając swój status czołowego altcoina w supercyklu. Inwestorzy są coraz bardziej zachęcani do inwestowania swoich pieniędzy w ETFSwap (ETFS), ponieważ platforma beta, która oferuje zdecentralizowany handel lewarowany, ma zostać uruchomiona za mniej niż 30 dni.

Prognoza ceny Dogecoina w supercyklu meme coinów

Dogecoin (DOGE) przez dłuższy czas poruszał się głównie w bok lub spadał. Jednak memecoin przeciwstawił się tym wzorcom i osiągnął wzrosty wartości o 6000% i 30 000%. Analityk rynku stwierdził, że intrygujący jest fakt, że wszystkie rajdy miały miejsce 8 lub 9 miesięcy po halvingu BTC, tj. po tym, jak podaż Bitcoina spadała o połowę co cztery lata.

Cena Dogecoin (DOGE) pozostaje w trendzie bocznym od maja, oscylując na poziomie 0,1274 USD. Opierając się na wcześniejszych trendach, analityk spodziewa się wzrostu do 1 USD po grudniu 2024 roku.

Analityk przypisuje tę optymistyczną prognozę supercyklowi mem coinów. Supercykl jest również ustawiony tak, aby Dogecoin (DOGE) osiągnął 1-2 USD ze względu na wcześniejsze trendy, a analityk sugeruje, że mamy czas na przygotowanie.

Wnioski dotyczące prognozy ceny Dogecoina (DOGE)

Biorąc pod uwagę ekstremalną zmienność Dogecoina (DOGE), która w znacznym stopniu wpłynęła na jego wartość rynkową, docelowa cena 1 USD dla monety podczas supercyklu będzie musiała stawić czoła kilku wyzwaniom.

Biorąc pod uwagę możliwość zwiększonych wahań rynkowych w supercyklu meme coinów, inwestorzy mogą chcieć rozważyć bezpieczniejsze altcoiny, które zapewniają znaczny potencjał zysku, takie jak ETFSwap (ETFS).

Publiczna przedsprzedaż ETFSwap (ETFS) wciąż trwa, dając inwestorom ogromną szansę na zakup tokenów po obniżonej cenie 0,01831 USD. Zanim wartość tokena wzrośnie do 0,03846 USD w ciągu kilku dni, inwestorzy mogą skorzystać z 40% premii za wszystkie zakupy przy użyciu kodu ETFS40.

Przy ponad 200 milionach sprzedanych tokenów i ponad 1,9 miliona dolarów zebranych, oczekuje się, że obecna przedsprzedaż wyprzeda się przed terminem. Świadczy to o zwiększonym popycie i zainteresowaniu ETFSwap (ETFS) wśród traderów i inwestorów w świetle supercyklu meme coinów.

Kup ETFS już dziś i zwiększ swoje szanse na zostanie krypto-milionerem.

KUP TOKENY ETFS W PRZEDSPRZEDAŻY JUŻ TERAZ 

Więcej informacji na temat przedsprzedaży $ETFS:


Wyłączenie odpowiedzialności:

Niniejszy materiał ma charakter wyłącznie promocyjny i nie stanowi oferty sprzedaży ani zaproszenia do nabycia  kryptowalut, tokenów i NFT ani w żadnym wypadku nie powinien stanowić podstawy do podejmowania decyzji o nabyciu  kryptowalut, tokenów lub NFT.

Pamiętaj, inwestowanie w projekty, firmy i startupy, akcje, tokeny,  kryptowaluty, NFT a w szczególności w nowe podmioty, wiąże się z wysokim ryzykiem. Inwestycje takie mogą prowadzić do utraty części lub całości zainwestowanych środków. Inwestorzy powinni posiadać wystarczającą wiedzę, aby zrozumieć ryzyko i świadomie podejmować decyzje. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości zasięgnij porady niezależnego doradcy inwestycyjnego.

To koniec tego artykułu, ale dopiero początek Twojej przygody z rynkami finansowymi. Przed Tobą długa droga, ale lepiej w pierwszej kolejności poćwiczyć. Rachunek demonstracyjny to najlepszy sposób, aby przetestować zdobytą wiedzę w praktyce. Otwórz bezpłatne konto demo z wirtualnymi pieniędzmi już dziś!

OTWIERAM KONTO DEMO

Trader's Area
Trader's Area tworzymy z pasji do rynków finansowych i tradingu online. Tym zajmujemy się na co dzień i w tym jesteśmy najlepsi. Nasz cel jest jasny – dostarczyć Ci najbardziej sprawdzonych narzędzi, które wykorzystasz w swoim tradingu. Mamy nadzieję, że zainspirujemy Cię, uwolnimy Twój potencjał i przyczynimy się do Twojego sukcesu w inwestowaniu na rynkach finansowych. Wierzymy, że dzięki tradingowi online będziesz w stanie zrealizować swoje marzenia i wyznaczone cele.