Dlaczego warto choć raz mieć telefon iPhone?

503
Dlaczego warto choć raz mieć telefon iPhone?

Ma tyle samo zwolenników, co przeciwników. Pierwsi cenią sobie intuicyjną obsługę, wyjątkowy design oraz szereg funkcjonalności. Drudzy narzekają na cenę i specjalną końcówkę ładowarki. Aby przekonać się o tym, którzy mają rację najlepiej samemu zdecydować się na jeden z kultowych modeli i sprawdzić, jak iPhone sprawdza się na co dzień.

Patrząc na telefony iPhone, jednego nie można im odmówić i mowa tutaj o designie. Wyjątkowa linia, elegancki wygląd, ciekawa kolorystyka sprawiają, że smartfon użytkuje się z przyjemnością. Sam design nie opiera się jednak tylko na trendach wizualnych, ale i wysokiej jakości materiałach: mocnym i wytrzymałym szkle. Sprawia to, że bez względu na model wygląda luksusowo oraz atrakcyjnie.

Niezawodność i funkcjonalność

Oczywiście sam wygląd to nie wszystko, ale twórcy iPhone’a doskonale o tym wiedzą, projektując telefon doskonały pod względem wydajności. Pod efektownym designem kryją się podzespoły, odpowiadające za szybką pracę, zoptymalizowana pamięć RAM oraz niezawodne działanie nawet podczas korzystania z kilku aplikacji jednocześnie. Modele z opcją Dual SIM dodatkowo umożliwiają zastosowanie dwóch kart SIM. Nie można nie wspomnieć o aparacie fotograficznym, który, zrobimy doskonałe zdjęcia bez względu na porę dnia czy pogodę. Iphone oferuje także dodatkowe funkcjonalności, takie jak NFC, który pozwala używać telefonu jako karta płatnicza czy opcję „live photos”, zmieniającą zdjęcie w 3-sekundowy filmik.

Czy telefony iPhone mają wady?

Osoby sceptycznie nastawione do smartfonów marki Apple jako największą wadę wskazują ich cenę. Jednak warto mieć na uwadze, że obecnie najnowsze modele innych znanych producentów telefonów zbliżają się cenowo do iPhone’a i trzeba liczyć się z wydatkiem kilku tysięcy złotych. Z drugiej strony można wybrać model starszy, który nadal będzie miał doskonałe parametry, ale znajdziesz go w bardziej atrakcyjnej cenie, np. tutaj: morele.net/kategoria/smartfony-280/,,,,,496,,,0,,,,/1/ Drugim argumentem jest autorski system iOS, który dla niektórych przynajmniej na początku może wydawać się trudny. Wystarczy kilka dni i problem ten znika, szczególnie że system ten jest znacznie szybszy i łatwiejszy w obsłudze niż Android.

FP Markets
ŹRÓDŁOArtykuł zewnętrzny
Trader's Area
Trader's Area tworzymy z pasji do rynków finansowych i tradingu online. Tym zajmujemy się na co dzień i w tym jesteśmy najlepsi. Nasz cel jest jasny – dostarczyć Ci najbardziej sprawdzonych narzędzi, które wykorzystasz w swoim tradingu. Mamy nadzieję, że zainspirujemy Cię, uwolnimy Twój potencjał i przyczynimy się do Twojego sukcesu w inwestowaniu na rynkach finansowych. Wierzymy, że dzięki tradingowi online będziesz w stanie zrealizować swoje marzenia i wyznaczone cele.